Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

+10
Eruin
Laiqalasse
Sluffy
Witch-king
Rebellion
chernobyl
Vari
HeavenlyFire
Lord Bloodraven
Averroes
14 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Averroes Пон Сеп 29 2008, 22:39

Преди време бях публикувал това по-долу.сетих се за него и мисля ,че е добре да го сложа, защото е различно мнение.


С мой приятел имаме фентъзи форум.Решихме да проверим конкурентен форум.Слагам неговото мнение след задачата.Вие преценете сами.

Е колеги мога да ви кажа с голяма доза присмех, че беше извършена една интересна мисия под прикритие в един от конкуретните форуми, а именно Цитаделата. Аферата започна снощи, като за има няма 24 часа успях да наспамя близо 100 поста (много съм горд). Както обаче някои от вас предполагам знаят, лидерите на въпросния форум са върли фенове на Хари Потър.
Сигурно се чудите на къде бия? Ами ето и края на епичната история: Намерих си аз снимчица в интернет, показваща как горепосоченият мистър Потър...ами бърка в гащите на приятеля си Уизли. Въпросната снимка, поне доколкото ми е известно, е автентична и е взета от някои от филмите. Става въпрос за следното:

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Hpwtfwn1

Слагайки въпросния фотос като свой подпис, очевидно съм подразнил по някакъв начин модераторите и админа и кратко и ясно бях баннат без никаква възможност за "поправка на поведението". Забележе интересното в случая: преди 5 минути получих мейл от едно от известните лица на Цитаделата, което се подвизава и на други места: Darth Sparhawk. Въпросният индивид учтиво ме помоли да си сменя подписа. Представете си учудването ми, когато последвах линка, за да прочета съобщението и да си сменя подписа, и изневиделица разбрах, че (цитирам) :
Станала е следната грешка:

Нямаш права да преглеждаш този форум.

При опит да отворя началната страничка се отвори същото. Аз лично съм доста горд от постижението си, тъй като си мислех, че ще ме изтраят повечко време. Сега надеждите ни са в други двама агенти.
Успех колеги и нека свободата и справедливостта възтържествуват!


Gods Steward, в Цитаделата познат като Elenion Sinan - Весо


Думи нямам.За всички,които обичат фентъзито това си е несправедливост.Жалко,че книги превръщат хората в такива цербери.
Averroes
Averroes
Lord of FW

Male
Брой мнения : 324
Години : 36
Местоположение : Sofia,BG
Репутация : 2
Кредит : 379

http://malazanbg.ipbfree.com

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Lord Bloodraven Вто Сеп 30 2008, 07:37

Не ми говори. Онзи ден случайно се изпуснах че не харесвам Хари Порът и щяха тук да ме изядат с парцалите.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by HeavenlyFire Вто Сеп 30 2008, 07:48

Тук пък постоянно си го псувам малкото педалче. Въпреки че са некви ненормални фенове и може някоя вечер да ми подпалят къщата
HeavenlyFire
HeavenlyFire
Member

Male
Брой мнения : 443
Години : 35
Местоположение : Маасрихт, Холандия
Репутация : 0
Кредит : 330

Character sheet
Име: Манша Соркен
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Vari Вто Сеп 30 2008, 10:34

Аз лично имам всичките седем книги, защото почнах да ги чета на 11-12 години та допреди една година, когато излезе и последната. Четат си се лесно, защото историята е увлекателна, но не разбирам защо зрял човек ще превръща точно тази книга в култ Хари Потър или как ставаш лесно шовинист 3960 А относно тази снимка могат да се сърдят само на режисьора, трудно ли му е да предположи, че при такова перверзно поколение едно бръкване в гащите ще има определен ефект Хари Потър или как ставаш лесно шовинист 924500

Ето ви един поздрав за мисията, да се посмеете малко.

[WARNING!] Не е за Хари Потър фенове, или поне не за тези, които не обичат пародията.

https://www.youtube.com/watch?v=UJglJoTZsMA

...и все пак е супер смешно Хари Потър или как ставаш лесно шовинист 577173
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by chernobyl Вто Сеп 30 2008, 10:56

Хари е герой на хубава и увлекателна детска книжка, по която са направили хубав и увлекателен детски филм, заради който всичко се комерсиализира и сред феновете на поредицата се появиха отявлени идиотчета (без извинение), които я взимат твърде насериозно.

Аз след първата книжка не съм чел нищо повече, да не си разваля хубавото впечатление Smile пък и пораснах оттогава, ЕГН-то ми тежи и не ме влекат вече такива неща.

chernobyl
Member

Брой мнения : 25
Години : 37
Репутация : 0
Кредит : 0

http://petko.bossakov.eu/

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Rebellion Вто Сеп 30 2008, 14:20

Силата на поредицата на Роулинг е в това, че тя е добър бизнесмен.

Да обясня. Мисля, че повечето от вас познават името Адриан Лазаровски. Имам удоволствието да съм му приятел и както той веднъж ми каза: всяка книга която Роулинг пише "расте" заедно с читателя. Ако едно момче на 12 хване първата книга тематиката в нея ще му бъде безкрайно интересна, но когато 7-мата книга излезе той вече ще е на 19 и ще го вълнуват други неща.

Самите герои на Роулинг растът на години и стила на всяка следваща книга става все по-сериозен и насочен към по-възрастни писатели.

Това казано -- аз съм вероятно един хората които най-много мразят Хари Потър (най-малкото изгорих Chamber of Secrets на балкона), но не мога да не се възхитя на самата Роулинг как от едно нищо (поне според мен) направи нещо толкова голямо.
Rebellion
Rebellion
Краля-Вещер

Male
Брой мнения : 1302
Години : 123
Местоположение : Cherry Str.
Репутация : 26
Кредит : 1027

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Witch-king Вто Сеп 30 2008, 14:26

Коментарите могат само да ме радват. Най-малкото, труда ми не е напразно.
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Averroes Вто Сеп 30 2008, 14:26

Изгорил си ??? хахах ще ти вдигна паметник!
Averroes
Averroes
Lord of FW

Male
Брой мнения : 324
Години : 36
Местоположение : Sofia,BG
Репутация : 2
Кредит : 379

http://malazanbg.ipbfree.com

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Witch-king Вто Сеп 30 2008, 14:28

Според мен мястото пред Съвета на Европа е подходящо. Смятайте, че работя по въпроса за местенце на полянката отпред.
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Rebellion Вто Сеп 30 2008, 16:06

Да, не издържах. Трябваше да бъде наказана.
Rebellion
Rebellion
Краля-Вещер

Male
Брой мнения : 1302
Години : 123
Местоположение : Cherry Str.
Репутация : 26
Кредит : 1027

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Sluffy Вто Сеп 30 2008, 17:13

Нямам досег с книгите, но фанатичноста на феновете минава всякакви граници. Надявам се в скоро време да отшуми цялата мания.
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Laiqalasse Вто Сеп 30 2008, 18:34

Всъщност всяка фанатичост си е зле. Аз, да речем, се имам за бая върл фен на "Властелина" - както книгата, така и филмите. Ама не се впрягам много от разни подмятания, че Леголас, да речем, изглеждал гейски, че Арвен била дебела или пък не знам си какво. Ми всеки да си казва каквото му харесва - няма да ме накара да съм по-малко фен. A иначе снимката кефи Very Happy
Laiqalasse
Laiqalasse
Member

Male
Брой мнения : 220
Години : 40
Репутация : 3
Кредит : 234

Character sheet
Име: Илвеин
Години: 45
Раса: Тъмен елф

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Sluffy Вто Сеп 30 2008, 18:57

Арвен дебела? Кой беше, да си признае правичката! Кръвчицата ще му изпия Хари Потър или как ставаш лесно шовинист 568435 (в добрия тон на шегата Хари Потър или как ставаш лесно шовинист 543420 )

Като цяло съм съгласен. Но все пак едно е да си фанатизиран и да кажеш, че Властелина е най-доброто фентъзи и съвсем друго, че няма по-добро от Хари Потър.
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by chernobyl Вто Сеп 30 2008, 19:22

Как дебела бе? Може ли, може ли и аз, таковата, кръвчицата? (пак в добрия тон на шегата... може би Хари Потър или как ставаш лесно шовинист 459331 )
Ех Лив, ех Тайлър... поздравче за всички

chernobyl
Member

Брой мнения : 25
Години : 37
Репутация : 0
Кредит : 0

http://petko.bossakov.eu/

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Rebellion Вто Сеп 30 2008, 19:46

Орландо Блум съвсем честно не ми хареса като Леголас, но Лив Тайлър изигра Арвен невероятно.
Дебела. Глупости. Потъровците сигурно са го измислили. Хари Потър или как ставаш лесно шовинист A034
Rebellion
Rebellion
Краля-Вещер

Male
Брой мнения : 1302
Години : 123
Местоположение : Cherry Str.
Репутация : 26
Кредит : 1027

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by HeavenlyFire Вто Сеп 30 2008, 20:38

То потъровците може само да си представят как Хари прави секс с всеки един от тях използвайки клечката за ззъби, пардон Вълшебната пръчка с пера
HeavenlyFire
HeavenlyFire
Member

Male
Брой мнения : 443
Години : 35
Местоположение : Маасрихт, Холандия
Репутация : 0
Кредит : 330

Character sheet
Име: Манша Соркен
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Eruin Вто Сеп 30 2008, 22:10

и хубава работа от откачените лапета намразихте цялата история.
На мен книгите ми бяха много интересни в началото точно защото наистина ги хванах в точната възраст...
Филмите на фона на книгите са си отврат. (нормално)
А да.... и края на поредицата е отврат... щеше ми се Хари да умре, а не да има " те живяха щастливо с купчина деца”
Истината е че от цялата книга Хари лично за мен е най-нескопосания характер... А на Роулинг ме е яд защото уби почти всички свестни герои и остави Хари да живее...
Хари Потър или как ставаш лесно шовинист 868301 Хари Потър или как ставаш лесно шовинист 868301 Хари Потър или как ставаш лесно шовинист 868301

добре беше започнала….ма защо към средата на поредицата трябваше да оака всичко

а за снимката- фотошоп прави интересни неща Interested
Eruin
Eruin
Member

Female
Брой мнения : 158
Години : 33
Репутация : 0
Кредит : 158

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by chernobyl Вто Сеп 30 2008, 22:17

Хмм да, човек май не може да си изкълчи така ръката.
Но снимката радва, а физиономията на Рон е безценна Very Happy

chernobyl
Member

Брой мнения : 25
Години : 37
Репутация : 0
Кредит : 0

http://petko.bossakov.eu/

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by HeavenlyFire Сря Окт 01 2008, 07:23

Не съм ги чел и нямам и намерение да го правя, да гледам боламача във филмите е достатъчно, поне за моя милост.
HeavenlyFire
HeavenlyFire
Member

Male
Брой мнения : 443
Години : 35
Местоположение : Маасрихт, Холандия
Репутация : 0
Кредит : 330

Character sheet
Име: Манша Соркен
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Aelys Сря Окт 01 2008, 16:31

Когато тези книги нашумяха, аз вече бях прочела Властелина и Колелото, доста други сериозни книги и се прехвърлих на Мартин. Може и да е увлекателна историята, но не и след като си прочел другото. Много зависи кога ще попаднеш на дадено четиво. А фанатичността на феновете, които са израстнали с тази поредица допълнително подхранва негативните ми впечатления. Подобни крайности са признак на незрялост и детинщина. Хари Потър или как ставаш лесно шовинист 429444
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Rebellion Сря Окт 01 2008, 16:44

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист 39724
Rebellion
Rebellion
Краля-Вещер

Male
Брой мнения : 1302
Години : 123
Местоположение : Cherry Str.
Репутация : 26
Кредит : 1027

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Sluffy Пон Окт 13 2008, 21:25

На вълна шмешки с Хари:

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Harrypotter
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Rebellion Вто Окт 14 2008, 01:52

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист 794726
Rebellion
Rebellion
Краля-Вещер

Male
Брой мнения : 1302
Години : 123
Местоположение : Cherry Str.
Репутация : 26
Кредит : 1027

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by KOLOBAR Вто Окт 14 2008, 06:45

За Хари Потър или хвалби или нищо.
Затова да помълчим
KOLOBAR
KOLOBAR
Member

Male
Брой мнения : 232
Години : 47
Местоположение : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината
Репутация : 0
Кредит : 0

http://www.adventurworld.niceboard.net

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by gfto Вто Окт 14 2008, 09:56

слабо написана(или поне слабо преведена...) + някакси по детски увлекателна и елементарна + реклама + конформизмът така характерен за човешките твари = големия хит наречен Хари Потър
gfto
gfto
Member

Male
Брой мнения : 36
Години : 34
Репутация : 0
Кредит : 0

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите