Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

+12
Miya
Rebellion
Kel Sinan
Vlad
Averroes
Laiqalasse
Lord Bloodraven
Vari
T'Amber
Witch-king
Sluffy
Aelys
16 posters

Страница 8 от 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Sluffy Вто Окт 20 2009, 18:56

Laiqalasse написа:И пак - Шон Бийн! НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 567874

Споделям мнението. Освен че като визия ще го докара, смятам че Шон е и добър актьор Very Happy
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Aelys Вто Окт 20 2009, 19:26

Потвърдени актьори:

Joseph Mawle is Benjen Stark
НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 World+Premiere+Heartless+Arrivals+lm0rpuoaZHzl

Ron Donachie is Ser Rodrik Cassel
НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 3957156363_cae5f10bc3

Donald Sumpter is Maester Luwin
НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 16748

Ian McNeice is Ilyrio Mopatis
НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 369803848_db6ab123c9

Постерите са изцяло фенски, но някои от тях са много рпфесионално направени. Стилът им е подходящ за характера на книгите. Interested
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Lord Bloodraven Вто Окт 20 2009, 20:38

Шон Бийн, Шон Бийн ама една птичка пролет не прави. Моето мнение за каста е : 1-2 които наистина става и са добри актьори, 1-2 с които можеш да се задоволиш поради факта че няма как...и всичко останало К А Т А С Т Р О Ф А
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Kel Sinan Сря Окт 21 2009, 07:25

Чиби за съжаление, подценяваш таланта на останалите. Тези, които Елис е посочила в последния си коментар са страхотни британски актьори, гледал съм повечето и дори да не докарват съвсем визията, повярвай ми, те ще играят на ниво, недостижимо за повечето актьори отвъд Океана...
Kel Sinan
Kel Sinan
Member

Male
Брой мнения : 694
Години : 36
Местоположение : In The Legends
Репутация : 9
Кредит : 769

http://www.belizarius.blog.bg

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Vari Сря Окт 21 2009, 10:03

Нашата българска природа ни е дарила с невероятен песимизъм. Не знам защо е така, но (в нашия кръг от интереси) стане ли дума за нова книга, игра, филм веднага се почва с причините, поради които ще е провал. Вярно, повечето се провалят, истински качествените неща с броят на пръсти, но само защото X и Y не стават, не значи, че Z не може да се получи добре. Гледайте малко по-позитивно Very Happy

Относно този сериал, който мисли, че това ще е нещо невиждано, което да промени преставата ви за телевизията, бърка доста. Сериалите не се стремят толкова виското и моите изисквания не са били никога такива. За мен добрият е този с интересна история, която да те накара да съобразиш плановете си така, че да предвидиш един час, който да изгледаш епизода на спокойствие, актьори, които да не говорят така сякаш имат пръчка в задниците и ефекти, които са съобразени с бюджета на филма. Последното значи, че ако нямаш пари да направиш реалистичен дракон, не слагай никакъв. По-добре въобще да няма, отколкото да е нещо, на което и 5 годишно хлапе няма да повярва.

Ако сериалът има тези неща, за мен ще е сполучлив. Важното е да не се изхвърлят с нещо, което не могат да постигнат.
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Lord Bloodraven Сря Окт 21 2009, 13:09

Виж аз съм наясно с безкрайната си негативна оценка над цялото това нещо, предлено ясно ми че по принцип съм една ходеща черна станция.
Драмата ми в случая се състои в нещо друго. Мартин, по това което пише в книгите си, външния вид има много голямо значение. Като ти кажат добър виншен вид ти веднага се сещаш за опрделени герои които отговарят на това понятие. В тази книга има герои, които трябва да са външен вид...Джейми...сега също съм наясно с факта, че съм адски пристрастна, но Джон Сняг казва "Нямаше как да сбъркаш Лъвът и Дяволчето"...аз не искам мистър вселена в този филм, искам наистина като видя Джейми Ланистър да си казва да това е Лъвът, искам като видя Дайнерис да си казвам да тя е красива, а не по спомен от книгата да се досещам абе тая не трябваше ли да е много красива. Те може да са брилянтни актьори, те може да заслужават всяка една награда под това слънце за актьорско майсторство, но ти ако не се вписваш в дадена роля какъвто и да си просто не става. Защо Джак Никалсън, никога не е играл роля на красавец? Той е брилянтен актьор, един от най-добрите според мен, но защо никога не е играл някой, който е красив. Защото силата на Джак Никалсън не е в това.
Не очаквам революция, не очаквам чудо, не очкавам нищо в интерес на истината не за друго по-скоро заради самия Мартин и неговата "сериозност". Но при положение, че имат такъв материал, книгата е толкова обемна, може да им даде толкова неща...те според мен не ги използват. Отново казвам аз съм наясно с това, че никога няма да се намери жена, която да изглежда като Церсей примерно или като Дайнерис...не може това са художествени образи. Освен ако не си като Тетсуя Номура, който си създава героите за игрите по действителни личности (актьори и музиканти) няма как да намериш някой който 100% да отговаря на действителността. Всичко това ми е ясно, не живеем в идеален свят. Но наистина като видя актьорите искам да се сетя, че това е Церсей, че тя е красива, че това е Ренли и че той е красив, че Лорас макар и педалче също е хубаво педалче...
И това очевидно са все познати актьори...защо не пробват с нещо напълно непознато...да всемем пример от Тарантино...германица в Гадни Копелета е бил треторазряден, безизвестен актьор. Тарантино е казал, че му трябва немски актьор, който да говри френски, италиански и английска- та дааааааа. Чудо! Оказва се, че някаквъ абослютно безизвестен пич става за тази роля идеално.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Vari Сря Окт 21 2009, 16:14

Е, аз не съм чел книгите и не знам кои са героите..и не ми пука (освен ако някой хубав трейлър не ме зариби), така че не знам кой как трябва да изглежда, но напълно разбирам тези, за които е важно. Обаче, поне по моите наблюдения от филми, сериали и т.н. британците не са най-красивите хора..така че нямат избор Very Happy

Иначе те подкрепям за непознатите актьори (освен Шон Бийн, него не си го давам и само заради него ще гледам сериалчето), в Watchmen например поне на мен до един ми бяха непознати и това допринесе за автентичността на героите..наистина не мога да коментирам в този случай. Запазвам си правото да се оплаквам за warcraft филма обаче, защото там вече знам кой какъв трябва да е, но тук наистина нямам мнение Very Happy
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Sluffy Сря Окт 21 2009, 16:25

Миии просто е тъпа цялата работа. Особено с въпросните Джейми и Дейнерис. Щом не си чел книгите (ама че голям пропуск) ще дам пример, от който надявам се ще схванеш ситуацията. Във филма за watchmen-ите актьорът който играе Д-р Манхатън е с излъчването от комикса, играе добре, но пича има скупен нос и малко набола брада. Просто не си отива. Да, в примера това се оправими неща, ама да примем за момент че това е неговия образ през целия филм. Предпоагам няма да си съгласен въобще и заедно щяхме да мрънкаме как цялата е лента е пълна пумия, само защото са пренебрагати толкова характерни черти на един от главните герои.

Та последно до края на годината ще излезе пилота. Супер bounce
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Kel Sinan Сря Окт 21 2009, 16:32

Е искам да ви попитам - харесва ли ви Шон Бийн като Боромир? Ако отговора е положителен (най-вероятно) все пак излиза че Властелина не става, защото Боромир е чернокос и няма брада....
Kel Sinan
Kel Sinan
Member

Male
Брой мнения : 694
Години : 36
Местоположение : In The Legends
Репутация : 9
Кредит : 769

http://www.belizarius.blog.bg

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Aelys Сря Окт 21 2009, 16:32

Vari написа:Е, аз не съм чел книгите...

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 3960 Малко извън темата, но... ЗАЩО? НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 3960 (чисто детско любопитство НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 839224 )

Напълно съм съглсна с Чиби, 90% от актьорите нямат нищо общо с образите, описани в книгата. Церсей и Джейми специално са толкова различни, че никога, ама НИКОГА не могат да минат за близнаци, за брат и сестра, за два клонирани мишока, пръкнали се от една и съща дупка. За това колко са некрасиви няма какво да си говорим, то е очевадещ факт. Поне да си приличаха! ПОНЕ ДА СИ ПРИЛИЧАХА! НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 567874

Кел, Sean Bеan is my personal god! НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 924500 Даже да му сложат фуста и го изтипосат като Олена Тирел, пак ще съм доволна.


Последната промяна е направена от Aelys на Сря Окт 21 2009, 16:34; мнението е било променяно общо 1 път
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Kel Sinan Сря Окт 21 2009, 16:33

Приканвам всички за които е важно само как ТЕ са си представяли героите, да отговорят на въпроса, дали Шон Бийн ви харесва като Боромир....
Kel Sinan
Kel Sinan
Member

Male
Брой мнения : 694
Години : 36
Местоположение : In The Legends
Репутация : 9
Кредит : 769

http://www.belizarius.blog.bg

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Aelys Сря Окт 21 2009, 16:36

Аз си ги представям както ги е нарисувал онзи талантлив колега, Амок, а неговите работи са правени под стриктното ръководство на ДиДи (дъртия дебелак, познат още като Мартин). Laughing
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Kel Sinan Сря Окт 21 2009, 16:42

То и сериала така се прави...
Kel Sinan
Kel Sinan
Member

Male
Брой мнения : 694
Години : 36
Местоположение : In The Legends
Репутация : 9
Кредит : 769

http://www.belizarius.blog.bg

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Vlad Сря Окт 21 2009, 16:47

Kel Sinan написа:Приканвам всички за които е важно само как ТЕ са си представяли героите, да отговорят на въпроса, дали Шон Бийн ви харесва като Боромир....

Кефеше ме като онзи пастор от Equilibrium.
Vlad
Vlad
Member

Male
Брой мнения : 628
Години : 34
Местоположение : Varna
Репутация : 10
Кредит : 645

Character sheet
Име: Ризраел
Години: 20
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Aelys Сря Окт 21 2009, 16:48

Мартин не е искрен. Все пак не може да каже "Актрисата, която ще играе Церсей е толкова грозна, че може да подплаши Другите, когато пресекат Вала." Или нещо от сорта...
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Vari Сря Окт 21 2009, 16:57

Ами не помня, честно казано, чел съм книгата преди филма, но не знам как съм си го представял...никой герой не помня, образите от филмите са се запечатали в главата ми. Помня само че Мери, Пипин и Сам си ги представях по един и същ начин, едно лице, една къса, права коса (не къдрави) Very Happy

Книгите не съм чел, защото почнах малко по-късно с фентъзито и се ориентирах към игрите, а те са доста взискателни откъм времето и просто не ти остава за нищо друго. Винаги съм искал да почна книгите, които се обсъждат тук, но просто обема ме плаши, нещо като да искаш да почнеш Дързост и красота от първи епизод. Все не мога да се наканя, въпреки, че очевидно са интересни, щом пораждат такива страсти у вас Very Happy

Ако някой ги има на е-буук, или поне първата, пратете да видя за какво става въпрос, то малко ми трябва за да се запаля Very Happy
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Sluffy Сря Окт 21 2009, 17:14

Kel Sinan написа:Е искам да ви попитам - харесва ли ви Шон Бийн като Боромир? Ако отговора е положителен (най-вероятно) все пак излиза че Властелина не става, защото Боромир е чернокос и няма брада....

Признавам, ако има несъответствия въобще не съм обърнал внимание. Но това си го обяснявам по много начини. Като първо, мисля че имам около година, максимум две дупка между книгите и първия филм. Другото което е че няма как да запомниш описанието на един персонаж от книга ако не ти е достатъчно интересен. Боромир не ми беше интересен докато четох книгата и за това не му обърнах особено внимание. Третия ми довод е че Мартин обръща (според мен) по-голямо внимание на външния вид на свойте герои от Толкин. Не го казвам с лошо и не искам да провокирам спорове. Все пак изразявам лично мнение. Ще добавя само че образите от Песента са ми се запечатали в съзнанието, докато тези на Толкин малко или много съм приел от филмите на Джаксън (като изключим Леголас и Арагорн). За това и толкова трудно мога да приема някои от кастнатите актьори (В този момент се сещам да ударя една молитва за Аша).
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Laiqalasse Сря Окт 21 2009, 17:38

Аз първо съм гледал филма и после четох книгите и ги разграничавам като две доста различни неща. Общо взето твърде малко герои са представени по описание - от Задругата май май само Гимли и Гандалф в Сивия период си отговарят. И да - Боромир е доста по различен според както е рекъл Професора - чернокос и синеок е пък и за брада не се споменава. Плюс това е бая голям и здрав, което не може да се каже за варианта на Боро във филма. И пак да - харесва ми Шон Бийн в образа на Боромир. Според мен си изигра баш както си трябва ролята - и пак с уточнението, че филма и книгите са различни неща.

А това, че "Властелина" не става си е факт, ама ний(аз) пак си го харесвам(е) Very Happy
Laiqalasse
Laiqalasse
Member

Male
Брой мнения : 220
Години : 40
Репутация : 3
Кредит : 234

Character sheet
Име: Илвеин
Години: 45
Раса: Тъмен елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Witch-king Сря Окт 21 2009, 17:46

Kel Sinan написа:Приканвам всички за които е важно само как ТЕ са си представяли героите, да отговорят на въпроса, дали Шон Бийн ви харесва като Боромир....

Да, различен е, но да харесва ми. Ама това все пак е Шон Бийн...
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Vari Сря Окт 21 2009, 18:04

Май всички имаме някакъв фетиш за Шон Бийн..
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Lord Bloodraven Сря Окт 21 2009, 18:56

Като каза фетиш си го представих облечен в кожа и с камшик в тъка
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Aelys Сря Окт 21 2009, 19:02

Chibi написа:Като каза фетиш си го представих облечен в кожа и с камшик в тъка

Spoiler:

Почти... Laughing
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Vari Сря Окт 21 2009, 19:09

Нее не се появява, искам да видя, дай дай ..освен ако е оная картинка дето Боромир и Арагорн се прегръщат голи... Embarassed
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Sluffy Сря Окт 21 2009, 19:16

Като натиснеш на спойлера (бялото поленце) не ти ли се разширява?
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Vari Сря Окт 21 2009, 19:29

Не, само се стеснява повече.
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

НВО са дали зелена светлина на сериала!!! - Page 8 Empty Re: НВО са дали зелена светлина на сериала!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите