Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Излезе Assassins Creed 2

Go down

18112009

Писане 

Излезе Assassins Creed 2 Empty Излезе Assassins Creed 2




Макар и моя милост да не успее да се докопа до играта в близките няколко месеца, това не ми попречи да се въодушевя до толкова че да прегледам няколко големи гейм портали за оценки и коментари. Е, ако кажа за че съм възхитен от видяното/чутото ще е лъжа. Все пак още не ми е паднала играта в ръчичките, но се надявам когато това се случи да получа някаква компенсация заради забавянето. Я някоя бонус мисия, я някой скрита гробница...

Като за начало разгледах какво IGN.com казва по въпроса. 9.2/10 което приравнява играта сред най-добрите за годината. За справка Dragon age има 9.0, докато Modern Warfare 2 - 9.5/10. Даже съдбата на Ецио Аудиторе де Фиренце е много по-добре оценена от тази на Алтаир - първата игра получава топ оцен 7.8, което я направи само привидно интересна. Факт е обаче че в сравнение с първата игра, от всички рекламни филмчета, пуснати из нета се вижда добре, колко хората от Убисофт са градирали и осъвършенствали механиката на новото си заглавие. Единствения минус, който хората от ign споменаха, беше занижената трудност. Всичко останало, което дразнеше в първата игра е премахнато и вече няма безумното събиране на информация топ "седене на пейка". Вместо това има "Тонове нови и интересни станични мисии". Трудно за вярване ама ще видим.

Gamespot са доста по-лаконични по темата. Оценката им е 9/10, колкото Left4Dead и Modern Warfare, докато фентъзи хита на годината Dragon age е получил 9.5 (PC версия). Въпреки това, от gamespot бяха достатъчно смели да нарекът играта "Най-добрия Open-world" което поставя въпроса ами GTA серията? Ами Elder Scrolls серията? Дори и да са се изхвърлили с това определение, едно е ясно - трябва да има почва за подобно изказване, иначе въобще нямаше да им мине през главата. В защита на тяхното изказване ще спомена, че от филмчетата се вижда че има наличие на цикъл ден-нощ, хората вече са много по-интерактивни, има събития, има тайни места и тн. Все неща които въпреки че си преиграл играта, най-вероятно ще те върнат отново в ренесансова Италия за да си подскачаш и да се забавляваш още.

Bottom line. Играта сигурно ще кърти мивки, както му се казва на жаргон. Но колкото и да ми харесаха ревютата за играта, нямаше как да не обърна внимание на факта, че хората с конзола ще й се насладят още този месец И ще получат фигурка на Ецио Излезе Assassins Creed 2 567874 За пореден път се чувствам като пренебрегнат PC юзър Излезе Assassins Creed 2 700485

Ето и няколко трейлърчета да се позабавлявате. Първото е за хора, които не знаят за какво става въпрос, а второто ми е любимото.


Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Излезе Assassins Creed 2 :: Comments

Lord Bloodraven

Писане Пет Ное 20 2009, 12:57 by Lord Bloodraven

На мен ми пристигна днес играта...ще се опитам максимално дълго време да не я играя, защото иначе ще повтарям годината както са тръгнали нещата...

Върнете се в началото Go down

Sluffy

Писане Пет Ное 20 2009, 16:18 by Sluffy

Eх този Dragon Age...

Върнете се в началото Go down

Lord Bloodraven

Писане Пет Ное 20 2009, 18:44 by Lord Bloodraven

ех този университет...

Върнете се в началото Go down

HeavenlyFire

Писане Пет Ное 20 2009, 19:24 by HeavenlyFire

Макс е сега в Лондон и се надявам да я купи. Излезе Assassins Creed 2 445566

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите