Death Spank

Предишната тема Следващата тема Go down

26012010

Писане 

Death Spank

На пук на всички сериозни заглавия, едни от любимите ми игри са тези, които по своеобразен начин събират в себе си свеж хумор и самоирония (+ една добра визия, все пак никой подарък не трябва да се връчва в пликче). Предишните 3 подобни заглавия, които имах удоволствието да играя бяха Trine, Plants VS Zombies и Torchlight. Сега на хоризонта се задава друго "миньонче", лъхащо на дебилизъм, ама на онзи готиния - Death Spank.

Video

Website

Последната промяна е направена от Sluffy на Вто Яну 26 2010, 16:23; мнението е било променяно общо 1 път

- I'm not blessed, or merciful. I'm just me. I've got a job to do, and I do it. Listen: even as we're talking, I'm there for old and young, innocent and guilty, those who die together and those who die alone. I'm in cars and boats and planes; in hospitals and forests and abbatoirs. For some folks death is a release, and for others death is an abomination, a terrible thing. But in the end, I'm there for all of them.

Death
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 30
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

Вижте профила на потребителя http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Death Spank :: Comments

Писане on Вто Яну 26 2010, 14:06 by Aelys

Доста свежо.

Stuff that blows up!
Stuff that doesn't blow up!

Писане on Вто Яну 26 2010, 16:27 by Sluffy

"As DeathSpank vanquishes evil and heroes the downtrodden, he will collect loot, level up, collect loot, acquire new abilities and of course, collect loot."

Count me in!

Всъщност дебилното трейлърче ме спечели. Допълнителната информация ме митвира още повече. Проблема е, че не пише никъде кога излиза. Очаква се обаче това да стане по някое време тази година.

Писане  by Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото