Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гейм Новини

Go down

31012010

Писане 

Гейм Новини Empty Гейм Новини




Скучно ми е така че реших да направя тази темичка за интересни факти около очаквани игри. Razz

Първо, за всички фенове на Star Wars: The Old Republic, според последната информация ще трябва да чакате най-малко до пролетта на 2011, нищо чудно обаче играта да се забави още.

Starcraft 2: Wings of Liberty би трябвало да излезе тази година. Съвсем скоро започва и бетата, а и по всички скрийншоти, видеота личи, че играта е почти готова. Дори и филмчетата вече са направени, така че сега е само въпрос на полиране и тестване. Близард показаха системните изисквания, които не са финални, но дори и да са малко по високи, пак ще останат доста ниски в сравнение с много съвременни игри. Тяхната политика винаги е била да направят игрите да вървят и на тостер, за което аз мога само да се радвам Razz Също така ще има колекционерско издание и наистина се замислям дали да не си го взема, особено ако сложат някоя играчка affraid
Spoiler:

Diablo 3 - Първо, Диаблото няма да излезе 2010 :/ Иначе има интересна новина около класовете, всеки ще има различен тип "мана" от другите, а не както в Диабло 2. Witch Doctor-a ще има нормалната мана, Магът ще има "instability" (предполагам, че това ще е нещо като енергията на роуга от УоУ, стига само за 3-4 магии, но се зарежда много бързо), Варваринът ще има "fury" (тоест като война от УоУ), а за Монка все още не са решили какво, но ще бъде нещо "holy". Напомням, че ще има и пети клас, за който нищо не се знае.

И последно засега, понеже всички за луднали по класации за "без значение какво" на десетилетието, ето една на IGN за игри и филми. Лично аз съм съгласен с подредбата http://uk.ign.com/decade/


Последната промяна е направена от Vari на Нед Яну 31 2010, 14:53; мнението е било променяно общо 1 път
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Гейм Новини :: Comments

Aelys

Писане Нед Яну 31 2010, 14:44 by Aelys

Sad Всичко се бави.

Върнете се в началото Go down

Sluffy

Писане Нед Яну 31 2010, 14:50 by Sluffy

До колкото разбрах има някакво ново трейлърче за The Old Republic.

Колкото до старкрафта той е по-близо до пускова дата, отколкото диаблото. Ще бъда оптимист и ще очаквам тази година стареца да излезе. За диаблото имам лошото предчувствие, че и през 2011 може да го видим.

Върнете се в началото Go down

Witch-king

Писане Нед Яну 31 2010, 16:10 by Witch-king

Ново трейлърче е силно казано, по-скоро е анимация, разкриваща част от историята в малко по-голям детайл. Иначе преди време разкриха още една планета, но за това в съответната тема.

Върнете се в началото Go down

Averroes

Писане Нед Мар 07 2010, 23:24 by Averroes

добра тема си направилSmile

П.С. Прочетох "гей" новини и се същисах Razz

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите