Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Малазанска книга на мъртвите на Стивън Ериксън

+10
Vari
will
Avenger
ArgentSun
Silchas Ruin
T'Amber
Averroes
Witch-king
Kel Sinan
Aelys
14 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Малазанска книга на мъртвите на Стивън Ериксън - Page 4 Empty Re: Малазанска книга на мъртвите на Стивън Ериксън

Писане by Гост Сря Мар 16 2011, 18:04

Не знам за вас но аз лично прочетох 1вата книга и се отказах да продължа нататък... Почти нищо не разбрах от нея, не знам дали нататък се изяснява но просто нищо не схванах и се отказах да продължа. Вярно е че първата книга на "Песен за огън и лед" също остави много питанки у мен, но и адски интерес, а при тази просто не се получи...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Малазанска книга на мъртвите на Стивън Ериксън - Page 4 Empty Re: Малазанска книга на мъртвите на Стивън Ериксън

Писане by kali Пон Мар 21 2011, 09:05

Трябва да продължиш нататък! Става интересно!

kali
New Member

Брой мнения : 24
Години : 49
Местоположение : България
Репутация : 0
Кредит : 24

Върнете се в началото Go down

Малазанска книга на мъртвите на Стивън Ериксън - Page 4 Empty Re: Малазанска книга на мъртвите на Стивън Ериксън

Писане by Гост Пон Мар 21 2011, 12:54

Какъв интерес 50% от всяка една страница са разни имена на богове, полу-богове някакви странни същества, титани и какво ли още не. Нищо не мога да разбера какви са тия драконови колоди, лабиринти и чудесии... Освен това ме дразни, че империята навсякъде яде бой и накрая хоп - победител... Аз само имената им не можах да запомня на всички...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Малазанска книга на мъртвите на Стивън Ериксън - Page 4 Empty Re: Малазанска книга на мъртвите на Стивън Ериксън

Писане by Kerigan Пон Ное 14 2011, 10:51

Поредицата приключи прекрасно. С нетърпение очаквам следвашите му книги по света на Малазана.
Kerigan
Kerigan
New Member

Male
Брой мнения : 14
Години : 31
Местоположение : Sofia
Репутация : 0
Кредит : 14

Върнете се в началото Go down

Малазанска книга на мъртвите на Стивън Ериксън - Page 4 Empty Re: Малазанска книга на мъртвите на Стивън Ериксън

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите