Джон Сняг

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Джон Сняг

Писане by Sluffy on Нед Сеп 20 2009, 13:59

Аз явно друга книга съм чел. Все пак съм съгласен със всеобщото мнение, че Джон е син на Rhaegar и Lyanna. Надявам се да изляза прав като кажа "ще изчакаме и ще видим".

- I'm not blessed, or merciful. I'm just me. I've got a job to do, and I do it. Listen: even as we're talking, I'm there for old and young, innocent and guilty, those who die together and those who die alone. I'm in cars and boats and planes; in hospitals and forests and abbatoirs. For some folks death is a release, and for others death is an abomination, a terrible thing. But in the end, I'm there for all of them.

Death
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 30
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

Вижте профила на потребителя http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Писане by Miya on Нед Сеп 20 2009, 16:59

Първия път като прочетох книгите се хванах да си търся картинки из нета. И точно търся аз за картинки на Регар и Лиана и попаднах на някаква тема от рода "Rhaegar + Lyanna = Jon?". И, естествено, първото, което ми мина през главата беше "К'ъв Регар те гони тебе бе? Джон е син на Нед, ти да не проспа книгите?"... Та щракнах аз там и след като прочетох всичко си помислих "Ок, очевидно е. Сега кой е проспал книгите?" Laughing
От тогава тази ми е любимата теория. Искам Джон за крал, но нямам претенции и да не стане. Стига да има Таргариен на трона, Ланистър в Скалата, Старк в Севера и Мартел в Дорн, аз съм ок с всичко.
Колко малки претенции имам

добавка: ако Мартин вземе че пукне преди края на книгите, ще го гоня из седемте му проклети ада, it is known.
... Но пък аз по-добре да не се обаждам, казвах същото и за Джордан
Miya
New Member

Брой мнения : 21
Години : 906
Кредит : 20

Вижте профила на потребителя

Писане by Rebellion on Пон Сеп 21 2009, 01:47

Ми на колко - на 61 е нали? Да се надяваме, че е започнал да се храни по-здравословно. Все пак хората вече живеят до 80 - 90 дори. 9 години дано му стигнат да свърши.
Rebellion
Краля-Вещер

Male
Брой мнения : 1302
Години : 117
Кредит : 1027

Писане by HeavenlyFire on Пон Сеп 21 2009, 07:04

Абе до колкото съм чувал, Мартин не обича да му се бъркат и да му разкриват разни работи, така че като нищо ще реши че Джон не е вече син на Раегар и на Лиана и ще прати всички предположения по дяволите.

Колкото до самия Мартин, пича не му пречат годинките според мен. Пречи му натоварения и нездравословния начин на живот и това че се занимава с други глупости, за които на никой не му пука. Но пък може да ни изненада има хора дето пушат и пият и тн и доживяват до 90 и кусур годинки, така че а да е жив и здрав и да почне да пише малко книгата.

There are no other men like me, there is only Me!
Jaime Lannister

Hurry up!
Lannister Family to Gerion
HeavenlyFire
Member

Male
Брой мнения : 443
Години : 29
Кредит : 330

Character sheet
Име: Манша Соркен
Години: 23

Писане by Miya on Пон Сеп 21 2009, 07:33

Абе мен и това ме притеснява. Баба ми доживя до 92, но в последните години... Всъщност по-добре да не говоря за това. Идеята ми е, че на 100% не беше в състояние да пише книги. =/
Miya
New Member

Брой мнения : 21
Години : 906
Кредит : 20

Писане by Aelys on Пон Сеп 21 2009, 11:02

Моят прадядо доживя до 91 и никога през живота си не беше ходил на лекар. До последно разказваше истории от войната с най-малки подробности, беше с акъла и повече от мен. По едно време взе да говори, че не му се живее и като един нуменорец си отиде от този свят.
Много се надявам Мартин да има такъв късмет, да доживее дълбока старост и то достойно. Може да ни притеснява наднорменото му тегло... До сега не съм видяла дебел столетник! Rolling Eyes

А колкото до това дали ще промени историята на Джон, само за да ни прецака- спокойна съм! Мартин не чете фенски форуми нарочно, за да не се влияе от писаното там. Така че и до сега не знае, че сме познали. Laughing
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Писане by Loras on Вто Ное 17 2009, 07:39

Нито един коментар за героя на Джон малко съм разочарован от тази тема друго очаквах да прочета а то само на кой бил син Neutral
Loras
New Member

Male
Брой мнения : 24
Години : 37
Кредит : 27

Писане by Sluffy on Вто Ное 17 2009, 09:09

Ми на едно 50-60% от хората им е поне симпатичен. Но като цяло това е голямата загатка за него - кой е баща му

- I'm not blessed, or merciful. I'm just me. I've got a job to do, and I do it. Listen: even as we're talking, I'm there for old and young, innocent and guilty, those who die together and those who die alone. I'm in cars and boats and planes; in hospitals and forests and abbatoirs. For some folks death is a release, and for others death is an abomination, a terrible thing. But in the end, I'm there for all of them.

Death
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24

Вижте профила на потребителя http://sluffy.data.bg