Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Градинари

Go down

Градинари Empty Градинари

Писане by Гост Сря Ное 19 2008, 20:27

Абе хора някой замислял ли се е дали за Градинариите има такввоз нещо като Копнежа за другите Огиер? Щото според мен ако има едва ли биха ги пратили на експанзия - дори не знаят има ли стеддинг отвъд морето, освен тва цялата бъркотия с логистиката...
Та ако няма Копнеж според вас дали и другите огиер могат да се оттърват?

втори въпрос: пеенето. В Сеанчан не се чува нищо за изпято дървол Има ли? И не е ли именно това дара на Огиера: да пеят? Не се ли корени там Копнежа - тяхното проклятие.

И последно: какво в крайна сметка ги е накарало да станат не само войни, ми и лични на Императрицата?

Много искам да чуя мнения....

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Градинари Empty Re: Градинари

Писане by Aelys Съб Ное 22 2008, 22:07

За огиерите в Сеанчан Копнежът така и не се е появил, защото след Разрушението бързо са намерили изгубените стеддинг, за разлика от своите събратя на главния континент, които са се лутали много дълго време.

За пеенето нямам никаква идея.

Според мен са се включили в личната охрана на императрицата, зашото огиерите по природа са много верни и решат ли, че някоя кауза си заслужава си умират на ината. Буквално. Laughing А и са много добри воини, което се демонстрира и от Лоиал.
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите