Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Мечът на истината" по бТВ

+2
Rebellion
Averroes
6 posters

Go down

"Мечът на истината" по бТВ Empty "Мечът на истината" по бТВ

Писане by Averroes Съб Окт 03 2009, 11:08

"Мечът на истината" по бТВ Img_337

Фентъзи бестселърът на Тери Гудкайнд „Мечът на истината” за първи път на малкия екран

Блокът от три вълнуващи фентъзи сериала, който стартира по bTV от 26 септември, започва с мистичната 22-серийна поредица „Мечът на истината”. Сериалът ще се излъчва всяка събота от 13.00 часа, като ще проследи удивителната трансформация на дърводелеца Ричард Сайфър в магически лидер. Сайфър се съюзява с мистериозна красива жена и мъдър стар съветник, за да спре кръвожаден, свиреп тиранин, устремил се към пълно господство. Така Сайфър открива истинската си съдба.

В началото на поредицата красивата Kaлан Амнел, преследвана от войниците на Даркън Рал - зъл тиранин и владетел на Мидландс, използва магия, за да избяга, като за това й помага Ричард Сайфър, дърводелец от Уестланд. Рансин Фейн, командир на войниците на злото, оцелява след конфронтацията си с Калан и Ричард и продължава да ги преследва. Вече у дома, Ричард е изпратен от баща си Джордж да намери стар човек на име Зед.

Ричард научава, че Зед е мощен магьосник от Мидландс, а Калан всъщност е Изповедник – жена, която има силата да накара хората да кажат истината. Зед разкрива, че Ричард е Търсачът на Истината, който трябва да победи злия тиранин Даркън Рал. Зед дава на Ричард магическо оръжие - Мечът на истината. А Калан дава на Ричард нещо, което Даркън Рал търси - Книгата на преброените сенки, която съдържа тайна. Рал трябва да се добере до книгата, за да получи върховната власт...

Изпълнителен продуцент е Сами Рейми (Спайдърмен). Сериалът е по популярната фентъзи поредица на Тери Гудкайнд „Мечът на истината”, издадена на над 20 езика, включително в България.
Averroes
Averroes
Lord of FW

Male
Брой мнения : 324
Години : 36
Местоположение : Sofia,BG
Репутация : 2
Кредит : 379

http://malazanbg.ipbfree.com

Върнете се в началото Go down

"Мечът на истината" по бТВ Empty Re: "Мечът на истината" по бТВ

Писане by Rebellion Съб Окт 03 2009, 15:53

Чух, че сериалът е покъртително тъп. Сам Рейми е страшно отдаден на всеки свой проект, но не е добър. Единственото добро което съм гледал от него е Army of Darkness.
Rebellion
Rebellion
Краля-Вещер

Male
Брой мнения : 1302
Години : 123
Местоположение : Cherry Str.
Репутация : 26
Кредит : 1027

Върнете се в началото Go down

"Мечът на истината" по бТВ Empty Re: "Мечът на истината" по бТВ

Писане by Aelys Съб Окт 03 2009, 16:34

26-ти? изобюо не съм разбрала... Гледала съм първите 3-4 серии- изпитание за волята. Не е покъртително зле, но не е и нищо особено. Става за разсейване, но за около 15 минути. Rolling Eyes
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

"Мечът на истината" по бТВ Empty Re: "Мечът на истината" по бТВ

Писане by Kel Sinan Нед Окт 04 2009, 09:15

Гледах 10 епизода от първия сезон....Нивото е като на Конан с Ралф Мюлер дет го даваха по "Диема". Иначе каката дето игра Майката Изповедник горе долу става за гледане...
Kel Sinan
Kel Sinan
Member

Male
Брой мнения : 694
Години : 36
Местоположение : In The Legends
Репутация : 9
Кредит : 769

http://www.belizarius.blog.bg

Върнете се в началото Go down

"Мечът на истината" по бТВ Empty Re: "Мечът на истината" по бТВ

Писане by Avenger Пет Ное 06 2009, 13:08

Очаквах много повече след като прочетох поредицата.... Да бяха направили някоя високо бюджетна продукция поне да си струва гледането. Последните 2-3 епизода ги порпуснах и не съжалявам особенно.
Avenger
Avenger
Member

Male
Брой мнения : 170
Години : 32
Местоположение : Teteven
Репутация : 4
Кредит : 190

Character sheet
Име: Маел Руин
Години: 27
Раса: Тъмен елф

Върнете се в началото Go down

"Мечът на истината" по бТВ Empty Re: "Мечът на истината" по бТВ

Писане by will Нед Ное 08 2009, 00:58

Aelys написа:26-ти? изобюо не съм разбрала... Гледала съм първите 3-4 серии- изпитание за волята. Не е покъртително зле, но не е и нищо особено. Става за разсейване, но за около 15 минути. Rolling Eyes

И аз точно така мисля!
will
will
New Member

Female
Брой мнения : 24
Години : 33
Местоположение : Teteven
Репутация : 1
Кредит : 32

Character sheet
Име: Саелела Лафамер
Години: 20
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

"Мечът на истината" по бТВ Empty Re: "Мечът на истината" по бТВ

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите