Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За мъжките сърца

Go down

19112009

Писане 

За мъжките сърца Empty За мъжките сърца




От както съм в Холандия, аз и Слъф майстъра следим упорито един сайт и развитието му. Сайта се казва www.askmen.com. Какво можете да се досетите става въпрос за сайт в който са изброени най-красивите жени на света. И сега е много повратен момент. Защото още тече класирането следователно вие може да дадете вашия глас тук . Та, ако искате да видите избора и да допринесете до избирането на най-красивата жена според сайта... Гласувайте за Адриана Лима, за да няма тупан техно. За мъжките сърца 459331
HeavenlyFire
HeavenlyFire
Member

Male
Брой мнения : 443
Години : 35
Местоположение : Маасрихт, Холандия
Репутация : 0
Кредит : 330

Character sheet
Име: Манша Соркен
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

За мъжките сърца :: Comments

Witch-king

Писане Чет Ное 19 2009, 18:27 by Witch-king

Интересно. Много интересно даже. Хваща окото определено този сайт и най-вече горепосочената класация.
И ако приемем, че вотът не е анонимен, може да си призная кои сложих в топ 3... опасявам се обаче, че Адриана Лима е в топ 6 може да последва кютек...

Върнете се в началото Go down

Vari

Писане Чет Ное 19 2009, 18:30 by Vari

Аууу...сега ще им отделя време и ще си избера Razz Не се сещам, коя беше тая, със сигурност я знам, ама не ми излиза в главата..няма да гласувам за нея!

Върнете се в началото Go down

HeavenlyFire

Писане Чет Ное 19 2009, 20:19 by HeavenlyFire

Значи и двамата сте за бой. Вари за по-голям разбира се. Как може да не знаеш Най-красивата жена на света? Не те ли е срам? А аз ти се радвах в Ролевата ви игра. Е сега, искам Елис да спечели. (защото и Уич я слага чак на 6то място)

Върнете се в началото Go down

Vari

Писане Чет Ное 19 2009, 20:36 by Vari

Сега я видях и честно казано не ми харесва, няма да я сложа и на 50-то място ...прилича на оня върколака от Здрач. За сравнение

За мъжките сърца Adriana-lima-20080218-378422
Spoiler:
не са ли 1 към 1 Razz

Едит: направих го със спойлър тоя, да не се попва постоянно и да ни разваля фапа Laughing

Последната промяна е направена от Vari на Чет Ное 19 2009, 23:58; мнението е било променяно общо 1 път

Върнете се в началото Go down

HeavenlyFire

Писане Чет Ное 19 2009, 20:42 by HeavenlyFire

Е до сега се ебавах за линча. Обаче от сега нататък ЛИИИИНЧ.
Къде казваш си? В Париж?

Върнете се в началото Go down

Vari

Писане Чет Ное 19 2009, 20:46 by Vari

Тука, тука, ама след един месец си идвам...но няма да ти кажа къде живея Razz (Вече когато правиш "fap fap fap" ще ти се привижда Джейкъб Блек, а не Лима За мъжките сърца 794726

Върнете се в началото Go down

Sluffy

Писане Чет Ное 19 2009, 20:48 by Sluffy

Ех, много красиви жени има по тоя свят. От изброените певици обаче, с Heavenly остановихме че само Кристина Агилера бихме сложили на по-високо място. Другите не ми се изреждат сега, защото трябва да ги видя отново, ама 2ри микроинфаркт не ми се кара Very Happy

Върнете се в началото Go down

HeavenlyFire

Писане Чет Ное 19 2009, 20:51 by HeavenlyFire

Ти ще дойдеш на среща на форума! За мъжките сърца 195724 Иначе аз прилика не виждам
освен че и двамата носят грим.

Върнете се в началото Go down

Witch-king

Писане Чет Ное 19 2009, 22:46 by Witch-king

Абе не знам за вас, но аз сложих на първо място Кейт Бекинсейл от актрисите, Хилъри Дъф от певиците (на Кристина и мина времето) и от моделите/спортистките Кели Кели и Ана Иванович си делят първото място.
А сега кажете не съм ли прав да правя този избор...

Върнете се в началото Go down

Vari

Писане Пет Ное 20 2009, 00:22 by Vari

Значи ето ги моите.

Певици: Lady Gaga, веднага се спрях на нея, най-лесния избор. Не съм гледал по това, коя е най-красива, а коя може да прави най-интересно шоу, от изброените, това е тя... все пак това им е работата Very Happy

Актриси: Marion Cotillard. Главен критерий ми беше естествено как се справят с ролите...прегледах всичките още един път но след филми като La Vie en Rose и Public Enemies, които гледах тази година, реших да се спра на нея за 2009. (На второ и трето място слагам съответно Malin Akerman (watchmen) и Kate Beckinsale (при условие, че е с черна коса, не с тая гадна кафява Evil or Very Mad ))

Модели/спортисти: тия вече не ги знам въобще, така че тук избирах според картинката...нали това им е работата, да изглеждат добре Very Happy Прегледах всичките три-четири пъти като всеки път не знам защо се връщах все на Ana Ivanovic, така че избирам нея Razz

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите