За мъжките сърца

Go down

19112009

Писане 

За мъжките сърца

От както съм в Холандия, аз и Слъф майстъра следим упорито един сайт и развитието му. Сайта се казва www.askmen.com. Какво можете да се досетите става въпрос за сайт в който са изброени най-красивите жени на света. И сега е много повратен момент. Защото още тече класирането следователно вие може да дадете вашия глас тук . Та, ако искате да видите избора и да допринесете до избирането на най-красивата жена според сайта... Гласувайте за Адриана Лима, за да няма тупан техно.

There are no other men like me, there is only Me!
Jaime Lannister

Hurry up!
Lannister Family to Gerion
HeavenlyFire
Member

Male
Брой мнения : 443
Години : 29
Кредит : 330

Character sheet
Име: Манша Соркен
Години: 23
Раса: Човек

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

За мъжките сърца :: Comments

Писане on Чет Ное 19 2009, 18:27 by Witch-king

Интересно. Много интересно даже. Хваща окото определено този сайт и най-вече горепосочената класация.
И ако приемем, че вотът не е анонимен, може да си призная кои сложих в топ 3... опасявам се обаче, че Адриана Лима е в топ 6 може да последва кютек...

Писане on Чет Ное 19 2009, 18:30 by Vari

Аууу...сега ще им отделя време и ще си избера Razz Не се сещам, коя беше тая, със сигурност я знам, ама не ми излиза в главата..няма да гласувам за нея!

Писане on Чет Ное 19 2009, 20:19 by HeavenlyFire

Значи и двамата сте за бой. Вари за по-голям разбира се. Как може да не знаеш Най-красивата жена на света? Не те ли е срам? А аз ти се радвах в Ролевата ви игра. Е сега, искам Елис да спечели. (защото и Уич я слага чак на 6то място)

Писане on Чет Ное 19 2009, 20:36 by Vari

Сега я видях и честно казано не ми харесва, няма да я сложа и на 50-то място ...прилича на оня върколака от Здрач. За сравнение

Spoiler:

не са ли 1 към 1 Razz

Едит: направих го със спойлър тоя, да не се попва постоянно и да ни разваля фапа Laughing

Последната промяна е направена от Vari на Чет Ное 19 2009, 23:58; мнението е било променяно общо 1 път

Писане on Чет Ное 19 2009, 20:42 by HeavenlyFire

Е до сега се ебавах за линча. Обаче от сега нататък ЛИИИИНЧ.
Къде казваш си? В Париж?

Писане on Чет Ное 19 2009, 20:46 by Vari

Тука, тука, ама след един месец си идвам...но няма да ти кажа къде живея Razz (Вече когато правиш "fap fap fap" ще ти се привижда Джейкъб Блек, а не Лима

Писане on Чет Ное 19 2009, 20:48 by Sluffy

Ех, много красиви жени има по тоя свят. От изброените певици обаче, с Heavenly остановихме че само Кристина Агилера бихме сложили на по-високо място. Другите не ми се изреждат сега, защото трябва да ги видя отново, ама 2ри микроинфаркт не ми се кара Very Happy

Писане on Чет Ное 19 2009, 20:51 by HeavenlyFire

Ти ще дойдеш на среща на форума! Иначе аз прилика не виждам
освен че и двамата носят грим.

Писане on Чет Ное 19 2009, 22:46 by Witch-king

Абе не знам за вас, но аз сложих на първо място Кейт Бекинсейл от актрисите, Хилъри Дъф от певиците (на Кристина и мина времето) и от моделите/спортистките Кели Кели и Ана Иванович си делят първото място.
А сега кажете не съм ли прав да правя този избор...

Писане on Пет Ное 20 2009, 00:22 by Vari

Значи ето ги моите.

Певици: Lady Gaga, веднага се спрях на нея, най-лесния избор. Не съм гледал по това, коя е най-красива, а коя може да прави най-интересно шоу, от изброените, това е тя... все пак това им е работата Very Happy

Актриси: Marion Cotillard. Главен критерий ми беше естествено как се справят с ролите...прегледах всичките още един път но след филми като La Vie en Rose и Public Enemies, които гледах тази година, реших да се спра на нея за 2009. (На второ и трето място слагам съответно Malin Akerman (watchmen) и Kate Beckinsale (при условие, че е с черна коса, не с тая гадна кафява Evil or Very Mad ))

Модели/спортисти: тия вече не ги знам въобще, така че тук избирах според картинката...нали това им е работата, да изглеждат добре Very Happy Прегледах всичките три-четири пъти като всеки път не знам защо се връщах все на Ana Ivanovic, така че избирам нея Razz

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото