Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

АВП - Метеора

2 posters

Go down

АВП - Метеора Empty АВП - Метеора

Писане by AVP Нед Дек 13 2009, 17:06

Здравейте, това е първата ми книжка, въобще първото нещо, което съм написал. Както споменах в представянето си във форума, писането е нова сфера за мен, този роман е създаден само с голата ми дарба и за това отчаяно се нуждя от вашите критики и препоръки. Искрено разчитам на вас, защото близките ми не отправят никакви забележки /освен за това, че коректора не си е свършил работата/ ,а това си е мечешка услуга. Надявам се да намерите време в препълненото си ежедневие и за моята творба, която е малко по-дълга от поносимото за четене от монитора, поне според мен.
Сърдечни благодарности на всеки, отделил времето си за мен и моят роман. Специални благодарности и на Sluffy, който качи файла в нета!

Поздрави, Александър Перентидис.

http://search.data.bg/ready/f9a9ff0c12dbaab8d9374b0bdace8182/Aleksandar%20Perentidis%20-%20Meteora.pdf

ПС – Авторско право и сродните му права: Позволявам разпечатването и подвързването на текста в книжно тяло, но не и разпространението му в какъвто и да е било вид, без допитване до мен.
AVP
AVP
New Member

Male
Брой мнения : 19
Години : 35
Местоположение : Sofiq
Репутация : 0
Кредит : 18

Върнете се в началото Go down

АВП - Метеора Empty Re: АВП - Метеора

Писане by Vari Нед Дек 13 2009, 18:34

Оу, критики Very Happy Моето семейство и по-точно брат ми е ужасно критичен, способен е да скапе ентусиазма на всеки начинаещ в нещо. Критиките са хубаво нещо, но неговото бие повече на обиди... както и да е, за съжаление Датата (както и замундата или който и да е български сайт) не ми се зареждат както трябва (явно има някаква конспирация :/ ) така че не мога да сваля книжката. Не мога да обещая, че ще я прочета цялата, защото на компютъра нямам желание да чета дори и книжките по WoW, а съм маниак по принцип. Но ако я качиш на друго по-международно място или ако Слъфи ми я прати по скайпа с удоволствие бих хвърлил едно око Smile
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите