Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански!

4 posters

Go down

Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански! Empty Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански!

Писане by Rebellion Сря Яну 13 2010, 13:26

Група която е отдадена да подкрепи всички борещи се с нуждата да цитират герои от играта в реалния живот...

A presto, Ezio!
Rebellion
Rebellion
Краля-Вещер

Male
Брой мнения : 1302
Години : 123
Местоположение : Cherry Str.
Репутация : 26
Кредит : 1027

Върнете се в началото Go down

Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански! Empty Re: Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански!

Писане by Lord Bloodraven Сря Яну 13 2010, 13:33

Bastardo! Нямаше ли да играеш ДАО?
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански! Empty Re: Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански!

Писане by Sluffy Сря Яну 13 2010, 15:56

Тая па веднага с тоя DAO. Остави си човека да си говори на италиански What a Face

Впрочем книжката която ми подари има няколко странички с превод на често използваните думи в играта. Така че и аз нямам търпение.
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански! Empty Re: Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански!

Писане by Lord Bloodraven Сря Яну 13 2010, 17:28

Ето го и другия. Той за ДОАта ми е обещал така че...от него не мога да си говоря свободно.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански! Empty Re: Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански!

Писане by Nox Aeterna Съб Апр 17 2010, 08:37

боя се че и аз имам подобен проблем! Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански! 950291 казаха ми да си намеря нова мания, различа от уоу, и ето сега почнах да се ровя из ренесансовата история на италия, с голям кеф си припкам из флоренция (заради ръката ми няма да цъкам още 2 седмици..). и даже преди месец с още една фр, която запалих покрай мене, започнахме да пишем. трагедия! Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански! 157223 xD xD
Nox Aeterna
Nox Aeterna
Member

Female
Брой мнения : 35
Години : 30
Местоположение : Забравения град, на Валхала xD
Репутация : 0
Кредит : 35

http://www.last.fm/user/targaryen_

Върнете се в началото Go down

Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански! Empty Re: Помощ! Играх на Assassin's Creed 2 и сега не мога да спра да говоря на италиански!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите