The Lord of the Rings: Conquest (2009)

Go down

The Lord of the Rings: Conquest (2009)

Писане by Averroes on Пет Яну 15 2010, 21:14

Какзво смятате за тази игра, ако сте я играли,разбира се.

Lord of the Underworld, Prince of Insufficient Light, Keeper of the Seven Dwarves, Goddess of Monthly Visitations, Master of the Mosh Pit, Lord of the Open Flies,Hillary "Stand by your man " Clinton, George "Dubya" Bush, Dan Ashworth, He Who Opposes, Stalker in Darkness, The Dragon of Old, horny jew of the under world, The Dark Goat of Midnight, Horned King of Misrule, Me, Your Mom, Prince of Lies, Spoiler of Tuna Salad, Father Christmas, En-Gin-Smythsonian
Averroes
Lord of FW

Male
Брой мнения : 324
Години : 31
Кредит : 379

Вижте профила на потребителя http://malazanbg.ipbfree.com

Върнете се в началото Go down

Re: The Lord of the Rings: Conquest (2009)

Писане by Vari on Пет Яну 15 2010, 21:36

Аз не съм, но не изгарям от желание, дори и да ми я подарят. Само от скрийншотите става ясно, още от същото. Липсва грам оригиналност в сравнение с това, което сме видяли във филма като визия, звук, история. За пореден път преиграваш едни и същи битки, само че този път играеш с обикновен войник, а може да пробваш и с лошите. Навсякъде й даваха средни оценки и от ревютата, които съм чел разбирам, че това ще допадне на фенове на Властелина, но не и на фенове на добрите игри. Освен това е мулти ориентирана и ако играеш сам дори на соло капанията по едно време става доста трудно и досадно, когато започнеш постоянно да умираш. Явно си е отборна игра.

Моето лично мнение е, че това е поредната несполучлива експлоатация на труда на Толкин Razz
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 29
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Вижте профила на потребителя

Писане by Death_knight on Съб Фев 13 2010, 08:45

Играл съм я.Играта е средна работа.Не може да се мери с предишната игра на студиото(battlefront2).
Death_knight
New Member

Male
Брой мнения : 16
Години : 26
Кредит : 20

Character sheet
Име: Гарет
Години: 30
Раса: Човек

Писане by Witch-king on Пон Фев 15 2010, 08:05

Battlefront 2 в Средната земя. Като цяло почти същата игра, само че пушките са заменени с лъкове и стрели. На мен обаче ми допадна и я превъртах на няколко пъти, въпреки факта, че сингъл кампанията не е нищо особено, изключвайки няколко леко поизмислени сражения. Истината обаче е, че играта е адски мултиплейър ориентирата и там вече мелетата са адски забавни.
От гледна точка на кампаниите - тази на "добрите" се припокрива с книгите/филмите, сиреч нищо ново под слънцето. Тази на "лошите" от друга страна си е чиста проба "ами ако" и за това аз повече и се изкефих.
Факта е обаче, че ако човек не е фен на творчеството на Професора... трудно.

Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 29
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото