Комикси

Go down

Комикси

Писане by Averroes on Пон Яну 18 2010, 20:23

Какво мислите за комиксите? Сигурен съм, че сте чели дори малко подобни творби.

Последно попаднах на ето този, рисуван от Jason Shawn Alexadner:

а тук и линк -да, натисни без притеснениеSmile)

Lord of the Underworld, Prince of Insufficient Light, Keeper of the Seven Dwarves, Goddess of Monthly Visitations, Master of the Mosh Pit, Lord of the Open Flies,Hillary "Stand by your man " Clinton, George "Dubya" Bush, Dan Ashworth, He Who Opposes, Stalker in Darkness, The Dragon of Old, horny jew of the under world, The Dark Goat of Midnight, Horned King of Misrule, Me, Your Mom, Prince of Lies, Spoiler of Tuna Salad, Father Christmas, En-Gin-Smythsonian
Averroes
Lord of FW

Male
Брой мнения : 324
Години : 30
Кредит : 379

Вижте профила на потребителя http://malazanbg.ipbfree.com

Върнете се в началото Go down

Re: Комикси

Писане by Vari on Пон Яну 18 2010, 21:51

Аз си падам само по мини сериите, не обичам безкрайни истории Razz Eто любимия ми, само 12 броя са засега разделени в две части, Apocalypse suite и Dallas, а третата Hotel Oblivion трябва да излезе, когато My Chemical Romance издадат новия си албум, защото вокалът е автор на комикса. С нетърпение чакам и двете неща Razz

Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 28
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Комикси

Писане by Sluffy on Вто Яну 26 2010, 12:09

Най-големият проблем в България е ограниченото внасяне на комикси от изтока и запада. Има адски много интересни американски книжки и само малка част са ми попадали в ръцете. Харесвам Батман и повечето комикси, които съм виждал са ми били интересни. Отделно Sin City на Франк Милър, също е една "малка" поредица, от която имам цели 2 преведени броя. Добре че филма набра популярност и някой реши да преведе новелите. Също така, миналата пролет благодарение на Ребелиън, успях да прочета Watchmen и бях страшно доволен от книжката. И за финале гранде - The Sandman на Neil Gaiman (това име не смея да го спелувам). От него съм чел малко, но ми е било страшно любопитно, а начина на рисуване ме грабна още на пръв поглед.

От изтока не бих отказал някоя манга. Любопитните са ми Hellsing, Elfen Lied, Basilisk и Berserk. Единствено на Hellsing съм срещал отделни книжки, но само 2-3 от общо 7 май. Което е нищо, защото дори не бяха първите 2-3.

Също така съм благодарен на брат ми че откри интернет сайт, където са качени всички комикси на Дъга. Между глупости като Коко и Боко има и някой хващи окото истории като тази за Добромир или забавните варианти на Хобит/Властелина на пръстените и Хитър Петър.

- I'm not blessed, or merciful. I'm just me. I've got a job to do, and I do it. Listen: even as we're talking, I'm there for old and young, innocent and guilty, those who die together and those who die alone. I'm in cars and boats and planes; in hospitals and forests and abbatoirs. For some folks death is a release, and for others death is an abomination, a terrible thing. But in the end, I'm there for all of them.

Death
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 30
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

Вижте профила на потребителя http://sluffy.data.bg