Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Комикси

3 posters

Go down

Комикси Empty Комикси

Писане by Averroes Пон Яну 18 2010, 20:23

Какво мислите за комиксите? Сигурен съм, че сте чели дори малко подобни творби.

Последно попаднах на ето този, рисуван от Jason Shawn Alexadner:


Комикси 13000

а тук и линк -да, натисни без притеснениеSmile)
Averroes
Averroes
Lord of FW

Male
Брой мнения : 324
Години : 36
Местоположение : Sofia,BG
Репутация : 2
Кредит : 379

http://malazanbg.ipbfree.com

Върнете се в началото Go down

Комикси Empty Re: Комикси

Писане by Vari Пон Яну 18 2010, 21:51

Аз си падам само по мини сериите, не обичам безкрайни истории Razz Eто любимия ми, само 12 броя са засега разделени в две части, Apocalypse suite и Dallas, а третата Hotel Oblivion трябва да излезе, когато My Chemical Romance издадат новия си албум, защото вокалът е автор на комикса. С нетърпение чакам и двете неща Razz


Комикси The-umbrella-academyКомикси Tua-dallas-tp
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Комикси Empty Re: Комикси

Писане by Sluffy Вто Яну 26 2010, 12:09

Най-големият проблем в България е ограниченото внасяне на комикси от изтока и запада. Има адски много интересни американски книжки и само малка част са ми попадали в ръцете. Харесвам Батман и повечето комикси, които съм виждал са ми били интересни. Отделно Sin City на Франк Милър, също е една "малка" поредица, от която имам цели 2 преведени броя. Добре че филма набра популярност и някой реши да преведе новелите. Също така, миналата пролет благодарение на Ребелиън, успях да прочета Watchmen и бях страшно доволен от книжката. И за финале гранде - The Sandman на Neil Gaiman (това име не смея да го спелувам). От него съм чел малко, но ми е било страшно любопитно, а начина на рисуване ме грабна още на пръв поглед.

От изтока не бих отказал някоя манга. Любопитните са ми Hellsing, Elfen Lied, Basilisk и Berserk. Единствено на Hellsing съм срещал отделни книжки, но само 2-3 от общо 7 май. Което е нищо, защото дори не бяха първите 2-3.

Също така съм благодарен на брат ми че откри интернет сайт, където са качени всички комикси на Дъга. Между глупости като Коко и Боко има и някой хващи окото истории като тази за Добромир или забавните варианти на Хобит/Властелина на пръстените и Хитър Петър.
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Комикси Empty Re: Комикси

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите