Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бивши и бъдещи игри за конзоли заради които да го хване яд човек, че няма ps3/360

2 posters

Go down

Бивши и бъдещи игри за конзоли заради които да го хване яд човек, че няма ps3/360 Empty Бивши и бъдещи игри за конзоли заради които да го хване яд човек, че няма ps3/360

Писане by Sluffy Съб Яну 30 2010, 11:19

Разглеждайки IGN-a, попаднах преди време на статия за игрите, които се очакват да излязат за PC през тази година. Всичко изглеждаше добре и си харесах 4-5 заглавия. Днес обаче видях подобна статия, обаче за игри, които ще излизат за xbox-чето. Въпреки че знаех за повечето заглавия, пак се ядосах, защото ги видях всички на едно място. Ето няколко от въпросните игри.

Alan Wake - Интересна хорър игрички от авторите на Max Payne. Като върл почитател на детектива, тази игра съм я очаквал от близо 5 години. Беше огормен шок когато от разбрах, че ще излиза ексклузивно за конзоли. Все още тая някакви надежди, но...

Castlevania: Lord of Shadow - не че съм фен на поредицата, но играта по трейлърите изглеждаше доста впечатляващо. Твърде жалко, че няма да мога я пробвам.

Fable 2 и 3 - Макар и да чувам противоречиви коментари за 2та, това не ми убива желание да проверя за себе си. По предварителни очаквания 3та част звучи доста по-добре от предната и за пореден път няма да мога да я изиграя.

God of War - Oще една нашумяла игра, но този път ексклузив за Playstation-а. Все повече и повече се хайпва за последната част на поредицата и очаквания на хората от това което чета се качват със всеки изминал ден. Проблемът за мен е, че усещам, че този път очакванията ще бъдат покрити. Което пък означава още една интересна игра, която ще пропусна.

Е това е от мен. Ако някой друг се сети, може да се оплаче, че няма да може да изиграе някое заглавие, заради скапаната финансова политика на големите компании.
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Бивши и бъдещи игри за конзоли заради които да го хване яд човек, че няма ps3/360 Empty Re: Бивши и бъдещи игри за конзоли заради които да го хване яд човек, че няма ps3/360

Писане by Vari Нед Яну 31 2010, 21:55

Аз ще се оплача за две игри, кото няма да излязат за PC Sad Silent Hill: Origins и Silent Hill: Shattered Memories, което е адски тъпо, защото Silent Hill са ми едни от най-любимите игри Sad
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите