Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Концерти

5 posters

Go down

Концерти Empty Концерти

Писане by Lord Bloodraven Нед Яну 31 2010, 22:12

Най-якия концерт на който сте били и най-глупавия? Кои групи искате да видите на живо и кой според вас прави най-доброто шоу, което сте гледали? Ако има желание може да направите нещо тио топ 10 на концертите, на които сте били.


Първо искам да кажа, че аз съм един много тъжен човек. Rammstein след 2 дена ще свирят в Манчестър, което ми е на една плюнка разстояние. Аз видях за това събитие чак днес и няма как да оргазнизирам ходенето си до там.

Сега по темата. Трудномога д акажа най-якия концерт понеже всяка група си има собствен чар и собствен заряд.
Трудно ми е да кажа най-добрия концерт на който съм била, но опредлени челните места са за Kamelot, Apocalyptica, Scorpions, Dir en Grey, Typo o Negative. Тук бих добавила и Guano Apes, но тук по-скоро защото това една от групите, които винаги съм искала да видя и си мислих, че никога няма да видя предвди факта, че се бяха разпаднали.
Най-трагично нещо Blackmore's Night там дори не желая да коментирам за мен лично падението един велик китарист.
Иначе концерти, на които съм се забавлявала адски много: Gothica, Blind Guardian (кой си има снимка с китариста, а?), Marilyn Manson, Deep Purple, Iron Maiden макар че те и пърпъл втори път не бих отишла да ги гледам по обясними причини. Както казва еднин проятл не ходи на концерт на някой, който може да ти е дядо.

Групата, която искам да видя много: Nightwish
Концерта, за който винаги ще съжалявам, че не съм отишла: Ministry когато бяха в България на последното си турне...
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Vari Нед Яну 31 2010, 22:36

Не съм ходил на много концерти, но дори и да бях нищо нямаше да се сравни с този на Green Day, на който бях този октомври. Това може би е една от най-положителните страни на идването ми тук в Париж, защото групите, които слушам скоро няма да се появят в България, а и понеже са американски не посещават повече от 2-3 града във всяка държава. За щастие се намирам в столицата Very Happy Този март мисля да ходя на 30 Seconds to Mars, ще видя тая седмица да си взема билета. (На някой да му се идва в Париж на 5-ти март? Very Happy )

Концерт на който съжалявам, че няма да бъда ще е второто идване на Green Day на 26 юни, а аз се прибирам в България на 16-ти Sad

Иначе сега чакам My Chemical Romance да издадат четвъртия си албум, след което ще последва турне и Париж няма как де не бъде включен. Тоя път вече ще си заделя малко парички и дори да се окаже, че концерта е през лятото, когато съм в България, мисля да отскокна до тук. Това е любимата ми група и сега, когато имам възможността да ги видя на живо не искам да я изпускам bounce

Списъкът ми е доста по-скромен, но реално погледнато слушам само тези три групи и не се сещам за други, на които ми се ходи в момента.
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Arya Пон Фев 01 2010, 07:42

Най-много се забавлявах на концертите на Металика и на Депеш Мод /като този на Mеталика беше по-добър/, най-разочарована бях от концерта на Мадона, най-нещастна бях за концерта на Дюран Дюран, защото не се намери кой да гледа децата и си останах само с билета Twisted Evil ; сега най-много искам Рамщайн king

Chibi написа: ... макар че те и пърпъл втори път не бих отишла да ги гледам по обясними причини. Както казва еднин проятл не ходи на концерт на някой, който може да ти е дядо.

това обяснява защо двадесетгодишните нито знаят кои са AC/DC, нито искат да отидат на техен концерт Laughing
Arya
Arya
New Member

Female
Брой мнения : 23
Години : 114
Местоположение : somewhere
Репутация : 0
Кредит : 27

Character sheet
Име:
Години:
Раса:

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Lord Bloodraven Пон Фев 01 2010, 13:38

Това го приех като лична обида. Не всички двадесет годишни са невежи за това що е то AC/DC и има ли то почва у нас.
Да което ми напомни за още един концерт на, който бих искала да отида май месец, но няма да мога понеже съм в тази дупка тук...Да аз съм един много тъжен човек
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Arya Пон Фев 01 2010, 21:08

Съжалявам, не съм искала да обидя никого. Имах предвид собствения си племеник и 18-19 годишнните му съученици от известна столична гимназия.
Arya
Arya
New Member

Female
Брой мнения : 23
Години : 114
Местоположение : somewhere
Репутация : 0
Кредит : 27

Character sheet
Име:
Години:
Раса:

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Lord Bloodraven Пон Фев 01 2010, 21:23

Шегувах се Wink

Иначе има много логика ако си на 20 и не са те образовали музикално правилно да не знаеш такива групи. Предвид, факта, че по мое мнение музикалния ти вкус трайне се оформя когато си на към 16-17, преди това си малко се луташ в това, кое е модерно. Малко са индивидите, които ако не са чули преди 16тата си година за AC/DC да речем ще се помъчат да чуят след това.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Arya Пон Фев 01 2010, 21:28

Права си. Wink
Arya
Arya
New Member

Female
Брой мнения : 23
Години : 114
Местоположение : somewhere
Репутация : 0
Кредит : 27

Character sheet
Име:
Години:
Раса:

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Vari Пон Фев 01 2010, 21:51

Chibi написа:Шегувах се Wink

Иначе има много логика ако си на 20 и не са те образовали музикално правилно да не знаеш такива групи. Предвид, факта, че по мое мнение музикалния ти вкус трайне се оформя когато си на към 16-17, преди това си малко се луташ в това, кое е модерно. Малко са индивидите, които ако не са чули преди 16тата си година за AC/DC да речем ще се помъчат да чуят след това.

Аз съм точно така, до 15-16 не слушах никаква музика, освен "това, което пуснат по телевизора", а групите, които слушам сега датират точно от тогава. Според мен е нормално, тези музиканти не са ми точно връстници, но сме от едно поколение и така да се каже ги разбирам, докато AC/DC са ми много далечни и непознати. Като стана на 40 децата ми ще слушат още по-нови, а аз ще им викам "Не! Вашите за нищо не стават, а каква музика имаше, когато аз бях млад"... Very Happy
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Arya Вто Фев 02 2010, 06:26

Много ми се ходеше на концерт на Майкъл Джексън - не съм почитател, но щеше да бъде първият ми концерт в чужбина и очаквах грандиозно шоу. Жалко, че човечецът се спомина, можеше да направи турнето и тогава Концерти 894889
Arya
Arya
New Member

Female
Брой мнения : 23
Години : 114
Местоположение : somewhere
Репутация : 0
Кредит : 27

Character sheet
Име:
Години:
Раса:

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Lord Bloodraven Вто Мар 02 2010, 17:54

Ясно и точно: Рамщайн ще идват в България.

Не мисля, че има какво повее да се коментира по горното изречение. Всеки има своето гражданско и човешко право да присъства на този концерт и да се размажа възможно най-яко. Ако пропуснете това си право...съжалявам аз ще се накефя за всички ви.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Vari Съб Мар 06 2010, 15:17

Снощи бях на 30 Seconds to Mars в Париж, беше страшно добро Very Happy

Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Nox Aeterna Съб Апр 17 2010, 08:19

който ще ходи на сонисфеър да си вдигне ръцете! Very Happy
Nox Aeterna
Nox Aeterna
Member

Female
Брой мнения : 35
Години : 30
Местоположение : Забравения град, на Валхала xD
Репутация : 0
Кредит : 35

http://www.last.fm/user/targaryen_

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Kerigan Сря Апр 28 2010, 18:28

Това ми е целта в живота, говорейки за в близкото бъдеще Концерти 567874
Kerigan
Kerigan
New Member

Male
Брой мнения : 14
Години : 31
Местоположение : Sofia
Репутация : 0
Кредит : 14

Върнете се в началото Go down

Концерти Empty Re: Концерти

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите