Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

+10
Eruin
Laiqalasse
Sluffy
Witch-king
Rebellion
chernobyl
Vari
HeavenlyFire
Lord Bloodraven
Averroes
14 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист - Page 2 Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Witch-king Вто Окт 14 2008, 11:52

Аууу, Слъфи, тоя постер е невероятно велик! Евалата правим на създателя!!!
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист - Page 2 Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Vlad Пет Мар 13 2009, 18:10

По някакъв незнаен развой на събитията и цъкване на някакъв проклет линк влезнах в един български фен форум на Хари Смотан. И реших да се позабавлявам малко докато им чета нещата. Влизам си аз в роулплей разделението на форума им и гледам следното правило :

ПАУЪР ПЛЕЙ :
Какво е това - Накратко.
Нещо, до което не трябва никога, ама НИКОГА да стигате. Вместо да ви обяснявам какво е ПАУЪР ПЛЕЙ, ще ви покажа.
Ето Пример : -
Влад поглежда към стотиците магьосници насочили пръчки срещу него. Усмихва се и с един замах на пръчката изстрелва десетки огнени кълба с размерите на камион. От небето започват да падат светкавици и магьосниците се оказват заобградени от хиляди летящи вълци. Влад замахва отново с пръчката и изрича Авада Кедавра и всичко се изпарява, като остават само разноцветни наметала. Влад е на 15 години.
--- Нещо такова е пауър плея. Това е преувеличаве и в повечето случаи е зле за вас.

КАКВО НЕ ТРЯБВА ДА ПРАВИТЕ :
Избягвайте ето такива постове :
- Влад седи на пода и си рисува по прашния под с върха на пръчката.
--- Това е лош навик и само накъсва играта. Никога, ама никога не го правете...

Защо, о защо използват името ми за тяхните си гадни цели?! Това трябва да е някаква конспирация, разкрили са омразата ми по някакъв начин и я използват срещу мен! Холи Крап! Хари Потър или как ставаш лесно шовинист - Page 2 868301 Хари Потър или как ставаш лесно шовинист - Page 2 551661 Хари Потър или как ставаш лесно шовинист - Page 2 195724 Някой да ми даде мисия да ги асасинирам, fast! Ikeeeee! Хари Потър или как ставаш лесно шовинист - Page 2 459331
Vlad
Vlad
Member

Male
Брой мнения : 628
Години : 34
Местоположение : Varna
Репутация : 10
Кредит : 645

Character sheet
Име: Ризраел
Години: 20
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист - Page 2 Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Vari Пет Мар 13 2009, 18:50

Изглежда си пример за неподръжание....Влад...честно казано е доста рядко..виж Влади...има нещо съмнително Very Happy
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист - Page 2 Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Aelys Пет Мар 13 2009, 21:00

Е, все пак си съименник на Дракула, това да ти е утехата! Very Happy
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Хари Потър или как ставаш лесно шовинист - Page 2 Empty Re: Хари Потър или как ставаш лесно шовинист

Писане by Witch-king Съб Мар 14 2009, 00:06

Пауър плей... one man army иначе казано не е ли (нека покажа нищожните си познания по тази материя, с които съм горд), та не е ли един от прийомите на така наречените убер магьосници - Хари, шефа на училището (не му помня името), ония лошия и т.н. ... Крайно недемократично...

И понеже принципно сме на вълна осмиване на подобни персонажи: