Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Джон Сняг

+7
Телемаг
Lord Bloodraven
Elesarche
Kel Sinan
Sluffy
Aelys
Witch-king
11 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Джон Сняг - Page 2 Empty Re: Джон Сняг

Писане by Sluffy Нед Сеп 20 2009, 13:59

Аз явно друга книга съм чел. Все пак съм съгласен със всеобщото мнение, че Джон е син на Rhaegar и Lyanna. Надявам се да изляза прав като кажа "ще изчакаме и ще видим".
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Джон Сняг - Page 2 Empty Re: Джон Сняг

Писане by Miya Нед Сеп 20 2009, 16:59

Първия път като прочетох книгите се хванах да си търся картинки из нета. И точно търся аз за картинки на Регар и Лиана и попаднах на някаква тема от рода "Rhaegar + Lyanna = Jon?". И, естествено, първото, което ми мина през главата беше "К'ъв Регар те гони тебе бе? Джон е син на Нед, ти да не проспа книгите?"... Та щракнах аз там и след като прочетох всичко си помислих "Ок, очевидно е. Сега кой е проспал книгите?" Laughing
От тогава тази ми е любимата теория. Искам Джон за крал, но нямам претенции и да не стане. Стига да има Таргариен на трона, Ланистър в Скалата, Старк в Севера и Мартел в Дорн, аз съм ок с всичко.
Колко малки претенции имам Джон Сняг - Page 2 429444

добавка: ако Мартин вземе че пукне преди края на книгите, ще го гоня из седемте му проклети ада, it is known.
... Но пък аз по-добре да не се обаждам, казвах същото и за Джордан Джон Сняг - Page 2 911138 Джон Сняг - Page 2 459721
Miya
Miya
New Member

Брой мнения : 21
Години : 912
Местоположение : Bulgaria
Репутация : 0
Кредит : 20

Върнете се в началото Go down

Джон Сняг - Page 2 Empty Re: Джон Сняг

Писане by Rebellion Пон Сеп 21 2009, 01:47

Ми на колко - на 61 е нали? Да се надяваме, че е започнал да се храни по-здравословно. Все пак хората вече живеят до 80 - 90 дори. 9 години дано му стигнат да свърши.
Rebellion
Rebellion
Краля-Вещер

Male
Брой мнения : 1302
Години : 123
Местоположение : Cherry Str.
Репутация : 26
Кредит : 1027

Върнете се в началото Go down

Джон Сняг - Page 2 Empty Re: Джон Сняг

Писане by HeavenlyFire Пон Сеп 21 2009, 07:04

Абе до колкото съм чувал, Мартин не обича да му се бъркат и да му разкриват разни работи, така че като нищо ще реши че Джон не е вече син на Раегар и на Лиана и ще прати всички предположения по дяволите.

Колкото до самия Мартин, пича не му пречат годинките според мен. Пречи му натоварения и нездравословния начин на живот и това че се занимава с други глупости, за които на никой не му пука. Но пък може да ни изненада има хора дето пушат и пият и тн и доживяват до 90 и кусур годинки, така че а да е жив и здрав и да почне да пише малко книгата.
HeavenlyFire
HeavenlyFire
Member

Male
Брой мнения : 443
Години : 35
Местоположение : Маасрихт, Холандия
Репутация : 0
Кредит : 330

Character sheet
Име: Манша Соркен
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Джон Сняг - Page 2 Empty Re: Джон Сняг

Писане by Miya Пон Сеп 21 2009, 07:33

Абе мен и това ме притеснява. Баба ми доживя до 92, но в последните години... Всъщност по-добре да не говоря за това. Идеята ми е, че на 100% не беше в състояние да пише книги. =/
Miya
Miya
New Member

Брой мнения : 21
Години : 912
Местоположение : Bulgaria
Репутация : 0
Кредит : 20

Върнете се в началото Go down

Джон Сняг - Page 2 Empty Re: Джон Сняг

Писане by Aelys Пон Сеп 21 2009, 11:02

Моят прадядо доживя до 91 и никога през живота си не беше ходил на лекар. До последно разказваше истории от войната с най-малки подробности, беше с акъла и повече от мен. По едно време взе да говори, че не му се живее и като един нуменорец си отиде от този свят.
Много се надявам Мартин да има такъв късмет, да доживее дълбока старост и то достойно. Може да ни притеснява наднорменото му тегло... До сега не съм видяла дебел столетник! Rolling Eyes

А колкото до това дали ще промени историята на Джон, само за да ни прецака- спокойна съм! Мартин не чете фенски форуми нарочно, за да не се влияе от писаното там. Така че и до сега не знае, че сме познали. Laughing
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Джон Сняг - Page 2 Empty Re: Джон Сняг

Писане by Loras Вто Ное 17 2009, 07:39

Нито един коментар за героя на Джон малко съм разочарован от тази тема друго очаквах да прочета а то само на кой бил син Neutral
Loras
Loras
New Member

Male
Брой мнения : 24
Години : 44
Местоположение : Plovdiv
Репутация : 0
Кредит : 27

Върнете се в началото Go down

Джон Сняг - Page 2 Empty Re: Джон Сняг

Писане by Sluffy Вто Ное 17 2009, 09:09

Ми на едно 50-60% от хората им е поне симпатичен. Но като цяло това е голямата загатка за него - кой е баща му Джон Сняг - Page 2 3130
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Джон Сняг - Page 2 Empty Re: Джон Сняг

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите