Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нов филм по Робин Худ

Go down

27112009

Писане 

Нов филм по Робин Худ Empty Нов филм по Робин Худ




Не знам до колко ви е известно, че в момента се снима нов филм за чаровния разбойник, но аз лично преди минути попаднах на новината и съм леко изненадан. За добро или за лошо след сериала за Робин (които така и не изгледах, не ми се е отваряло свободно време), на бял свят скоро ще излезе нов, пълнометражен филм. Скоро, скоро очаква се 2010 и по-точно 14 Май. Но дали ще се очаква с нетърпение, оставам на вас да решите.

Разбира се, първото нещо което всеки би се запитал е кой аджеба ще играе главната роля. Това ще бъде симпатичния ни гладиатор Ръсен Кроу. Не знам какво е вашето мнение за него, но аз лично смятам че Робин Худ е способен на повече от 2 изражения. Да видим как Кроу ще се справи с това! Very Happy Нататък по списъка с каста е Мериан, която ще я изиграе една добра за мен актриса - Кейт Бланшет. Не знам до колко ще се впише като дамата на героят от приказките, но аз лично бих сложил друга актриса Rolling Eyes И за да завърша топ 3 на главните персонажи е редно да спомена името на актьора играещ злодея шерифът на Нотингам. Честа този път се пада на Матю Макфадейн (ако правилно го спелвам Matthew Macfadyen). Разглеждайки биографията му виждам че е играл в доста филми и сериали, но аз лично не съм гледал нито едно от тези заглавия. Титулярния актьор за мен все още е Алън Рикман от Робин Худ: Принц на крадците. Но няма да съм предубеден. Все още.

Иначе други герои които ще играя са Марк Строг като сир Годфрей, Кевин Дюран като Малкия Джон, Оскар Иисак като Принц Джон, Скот Гримс като Уил Скарлет.

A да. За малко да забравя. Режисьор ще е Ридли Скот! Това обеснява присъствието на Кроу.

Източник imdb.com
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Нов филм по Робин Худ :: Comments

Vari

Писане Пет Ное 27 2009, 22:52 by Vari

Ръсел Кроу, Бланшет...как не съм чул за този филм О.о Те са супер актьори но не са ли малко старички, все пак не трябва ли да става дума за младичък и смел разбойник и разгонена принцеса? Very Happy Много сериозно ще стане с тези актьори, ама може да е за добро Razz

Този Матю не го знам, и аз бих искал да видя Снейп...така де Рикман като главен злодей, винаги му се кефя, ама тоя път няма Sad

(За феновете на Рикман, той ще е гъсеницата във филма за Алиса на Тим Бъртън, който ще излезе догодина. Така че търпение, пак ще го видим като негативен герой Very Happy )

Върнете се в началото Go down

Aelys

Писане Пет Ное 27 2009, 23:02 by Aelys

Знаех за този филм и предишния сценарий ми харесваше повече (когато Робин Худ и Шерифа бяха един и същи човек!). Сега ще гледаме нещо по-класическо като хрумване, но определено ще ми е интересно. Матю е сладур и не е лош актьор, но ролята му е много малка и незначителна.

Върнете се в началото Go down

Lord Bloodraven

Писане Пет Ное 27 2009, 23:04 by Lord Bloodraven

Pigeon Crap

Върнете се в началото Go down

Vari

Писане Пет Ное 27 2009, 23:11 by Vari

Все да си наопаки значи Very Happy Всички се кефим, а ти веднага на обратно Very Happy

(Ако правилно разбирам този израз, който срещам за първи път Rolling Eyes )

Върнете се в началото Go down

Sluffy

Писане Пет Ное 27 2009, 23:15 by Sluffy

Не и аз не съм особено развълнуван. Същата песен с малко по-различни гласове и същата мелодия. Кому е нужно.

Върнете се в началото Go down

Lord Bloodraven

Писане Пет Ное 27 2009, 23:16 by Lord Bloodraven

Аз съм специална.

Върнете се в началото Go down

Sluffy

Писане Пет Ное 27 2009, 23:39 by Sluffy

Иначе Елис за какъв сценарии говореше? В който Робин Худ и Шерифа са един същ човек? Че ми стана любопитно. Все едно Декстър в средновековието...

Върнете се в началото Go down

Aelys

Писане Съб Ное 28 2009, 09:59 by Aelys

Още преди около година, ако не и повече, случайно попаднах на страницата на филма в IMDB. Тогава имаше само непотвърдени слухове и се знаеше със сигурност само че Кроу ще е в главната роля, а филмът се казваше Нотингам. Или в двете главни роли- на Робин и Шерифа едновременно. Шерифът щял да бъде нещо като орехче между чука и наковалнята, разкъсван от желанието си да помогне на хората и в същото време задълженията на поста си и заповедите, които му дават. В един момент се налага да преследва себе си. Или нещо такова. Доста по-интересно от това, което ни чака сега. Поне няма да носят смешни зелени шапки... надявам се. Ридли Скот обаче решил да пренапише изцяло сценария, защото хората разбрали предварително за нетрадиционното му решение. май това е била причината, ако си спомням добре. Rolling Eyes

Върнете се в началото Go down

Sluffy

Писане Съб Ное 28 2009, 10:51 by Sluffy

Е точно с колежката си говорихме, че мотивът за горския разбойник е нещо, което трудно може да се интерпретира по по-различен начин (както се опитват филмите Крал Артур или Троя). Но ето че е имало някаква интересна идея и даже съжалявам че няма да види бял свят. Не съм напълно убеден дали щеше да е нещо сполучливо, но щеше да е различно.

Върнете се в началото Go down

Averroes

Писане Нед Ное 29 2009, 19:14 by Averroes

Ръсел Кроу, като Робин Худ?...Това трябва да се види!

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите