Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бисери

+3
HeavenlyFire
Sluffy
Lord Bloodraven
7 posters

Go down

Бисери Empty Бисери

Писане by Lord Bloodraven Пон Ное 30 2009, 15:24

От няколко РПГта насам си мисля да я направя тази тема, ама все си викам айде да няма разсърдили се. Идеята е следната- всеки от нас прави грешки и пише глупости понякога. Ние лично с колегите сме прекарвали много време смейки се на моменти от типа:
"Шарлиин, кафенце?"
Или когато колегата Небесн беше написал, че героят му за една вечер е спал с 5 жени Бисери 567874 , а малко по-късно разказвача написа, че 2 или 3 от тях са били джуджета. (извинявай Небесен ама и до днес като видя джудже-жена в книга или игра се сещам за твоите похождения)
Сега знам, че все още не сме почнали сериозно и все още никой не е имал шансът да изръси нещо "умно", но никога не е късно. Ако някой забележи нещо "забавно" написано от друг играч да се чувства да го сподели.


ВНИМАНИЕ!!!! Темата е с чисто хумористичен характер няма за цел да обижда или каквото и да било от този род някого. Никой от нас не е професионален писател или нещо такова, всички сме хора всички бъркаме и пишем глупости понякога. Обръщам се към всички да гледат на това като на просто едно странично забавление, където може да се коментира с малко по-хумиристчен тон...
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Sluffy Пон Ное 30 2009, 16:39

Е щом колежката откри темата, да отбележа един нейн бисер във 2рия й пост. Май някой не спира да мисли за мен Бисери 179801

Chibi написа:Какво щеше да правеше новият херцог, каквото щеше и да говореше истината си оставаше една: тук светли и тъмни елфи никога нямаше да виреят миро, без погледите на омраза помежду си, без сбиванията просто защото си от противположната раса, без стражата да се заяжда в тъмни елфи просто защото са такива.
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Lord Bloodraven Пон Ное 30 2009, 16:39

Това е защото те обичам
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Sluffy Пон Ное 30 2009, 16:43

Eх любов без граници...

Впрочем ако някъде видите да пиша Устрие, да знаете че се изтърка като шега Razz
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by HeavenlyFire Пон Ное 30 2009, 17:11

Това с Миро и аз го видях и ѝ го казах веднага. Не се сдържах. Но и на мен ми каза че го е направила от любов.

Колкото до моя герой тогава. Разказвача си го беше хванал за мезе. От красив, млад, строен ебач се превърна в дебел - пощальон - алкохолик и спящ с джуджета.
HeavenlyFire
HeavenlyFire
Member

Male
Брой мнения : 443
Години : 35
Местоположение : Маасрихт, Холандия
Репутация : 0
Кредит : 330

Character sheet
Име: Манша Соркен
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Vlad Пон Ное 30 2009, 23:36

Ето ви един мой скорошен:

Story-teller написа:

През процепа на големия шлем очите му те оглеждат с хладно презрение.

Vlad написа:
Не беше най-гадния побой, който е ял, но все пак си струваше да започни лицето на стража.
Тук съм искал да кажа запомни, но не само думата съм сгрешил, но и цялото изречение е лишено от смисъл. Освен ако Риз не вижда през шлемове...А и този господин беше рицар, не прост страж.
Very Happy

Имаше и още един, по-забавен, от миналото РПГ, в който описах как Тел'Амар, едноокият тъмен елф ме поглежда с двете си очи. ^^


Последната промяна е направена от Vlad на Пон Ное 30 2009, 23:58; мнението е било променяно общо 1 път
Vlad
Vlad
Member

Male
Брой мнения : 628
Години : 34
Местоположение : Varna
Репутация : 10
Кредит : 645

Character sheet
Име: Ризраел
Години: 20
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Sluffy Пон Ное 30 2009, 23:49

Хахаххаха. Не, не това ще ме сцепи. Всъщност и двете ще ме сцепят. Ех, случват се и такива нещица Razz
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Lord Bloodraven Пон Ное 30 2009, 23:58

Ето какво имам предвид:


Повечето оставиха жезлите си на палубата, освен петимата. ТЕ изпратиха пет сини топки точно срещу Влад. Кораба избухна.

Бележка на добавящия бисера: тук корабът избухва и нашия човек се оказв на другия край на света

Последното, което си спомняше беше как прелетя огромно разстояние след което цопна във вода. След това дойде за момент на себе си и нещо впи зъби в рамото му и го завлече на някъде, пак изпадна в безсъзнание.


Това е от най-първото РПГ, което сме правили.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Sluffy Вто Дек 01 2009, 01:01

Говорейки си за стари бисери:

Каретата бързо се носеше през Моста. Лестат спеше в скута на господаря си, а самият Уриел бе извадил малката манерка с Ликьор от вътрешния си джоб и се наслаждаваше на миговете самота.

Тук-таме по Моста се виждаха разни търговци, които крещяха нещо към каретата, но тя се движеше прекалено бързо, за да се разберат думите им. Загледа се към вълните на реката - Сълзата беше името й. Това му напомни за Света, от който идваше. Точно под високата канара, където спеше майка му, сукубата Лилит, имаше една също толкова голяма и прекрасна река. Като малък, докато майка му се хранеше нейде надалеч в дългите нощи, той се измъкваше да краде яйца от орлите, които гнездяха наоколо или пък просто сядаше на ръба на пропастта и замечтано гледаше надолу към пенестите вълни. Въпреки ненавистта към баща си, който той никога не беше виждал, Уриел мечтаеше именно за деня, в който ще го срещне. Но изглежда това никога нямаше да се случи... със сигурност не и в Шакладит.

- Цигариииииииии - гласът сякаш дойде от нищото и го накара отново да се върне в настоящето.

Видя един прелитащ покрай каретата търговец - понеже когато се движиш в карета с бясна скорост, ти всъщност стоиш на едно място, а всички останали прелитат край теб.

- Стоооооой - извика той към кочияша.

Отне известно време докато конете спрат своя бяг.

Уриел се подаде през кадифената завеса.

- Ей, ти - обърна се той към един от търговците, - за колко ги даваш тия цигари?

- Какво ти се намира? - каза човекът. Беше мъж с дрипави дрехи и жълти зъби. Имаше шкембе и дори от каретата можеше да се усети изгнилият дъх, идващ от устата му. "Мъртвец", помисли си Уриел.

Той бръкна в джоба си и намери един златен пръстен. Ненавиждаше злато. Пръстенът беше взел от една от жертвите си - някакъв заблуден човек, който незнайно как се беше озовал в Града на Розата. Подаде малкото бижу на търговеца.

- Колко пакета даваш за това? - попита той.

- Половин дузина! - каза онзи.

- Луд ли си! Това струва поне две дузини!

Търговецът, изглежда, не беше убеден.

Тогава той затвори очи и му всели една мечта - за хубави едрогърдести момичета, много вино, топла камина и... един пръстен на ръката му.

Когато отвори отново очи, търговецът се беше ухилил като ряпа. Тактиката му работеше безотказно. А като си помислеше, в противен случай можеше да се наложи да оголи зъби и да изсъска срещу него. Но така нямаше да получи цигари, защото онзи щеше да си плюе на петите на мига.

- Е-е-е, добре. Давам ти осемнайсет пакета - дузина и половина!

Котаракът продължи да следва каменното ограждение и след като описа една голяма дъга, се намери в покрайнините на горичката, близо до пътя, който идваше от западния вход на Вишъс. Продължи да следва прашния път, но отстрани - не искаше да се показва пред всички. Не след дълго стигна до кръчмата. Разбира се, не беше желателно да използва главния вход - винаги се намираше някой глупак, който да срита първата животинка, изпречила се на пътя му. В случая, по отношение на Лестат, това би било фатална грешка, но така или иначе, не му се искаше да се забърква в безредици точно сега. В момента беше гладен и изпитваше неутолима жажда.

Докато Мириел, на която й се беше допишкало неудържимо, стоеше с надиплена над кръста рокля върху гърнето в стаята си, през прозорчето, гледащо към задния двор се чуваше спокойната песен на щурците. Внезапно от там нахлу тъмна сянка и на пода се приземи едно чисто черно коте.

В първия момент тя се стресна и изпищя, но виждайки, че това е само един котарак - личеше си, че е момченце заради по-голямата му глава - се поуспокои.

- Коте-е-е - каза тя нежно. - Какво правиш тук?
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Lord Bloodraven Сря Дек 02 2009, 09:22

Държа да отбележе, че ако в този момент играех с герой мъж на глупавата котка щях да й го върна по груб начин...само да ми беше паднал....
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Sluffy Пет Дек 04 2009, 18:47

Ето едно криворазбрано от мен изречение, което след като осъзнах грешката си, не стана по-малко забавно.

Chibi написа:Вечерта в лагера си бяха устроили нещо като импровизирано празненство по повод победата над бандитите. Разбира се импровизирано тъй като се стараеха да вдигат възможно най-малко шум и да не привличат нежелано внимание. Повечето хора разговаряха по двойки или по тройки тихо и си разменаха мяхове с вино.

Разбира се то изглежда нормално, само че аз пропуснах един ред и го прочетох ето така:

Chibi написа:Вечерта в лагера си бяха устроили нещо като импровизирано празненство по повод победата над бандитите. Разбира се импровизирано или по тройки тихо и си разменаха мяхове с вино.
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Lord Bloodraven Пет Дек 04 2009, 18:51

Кой за каквото си мисли...
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Vari Пет Дек 04 2009, 18:53

That made me giggle Very Happy
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by HeavenlyFire Пет Дек 04 2009, 18:53

Това намирисва на яка загорялост
HeavenlyFire
HeavenlyFire
Member

Male
Брой мнения : 443
Години : 35
Местоположение : Маасрихт, Холандия
Репутация : 0
Кредит : 330

Character sheet
Име: Манша Соркен
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Sluffy Пет Дек 04 2009, 19:03

На мен на 1 на 1000 шанс да се падне дебилизъм. Но пак има шанс, защото обикновено скипвам редове като чета от компютъра. Неудобно ми е :/
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Lord Bloodraven Съб Дек 05 2009, 12:14

Kalan Amen написа:
Кралския път досега пълен с хора, беше опустял, Калет и тя трябваше да намери къде да прекара нощта, но истината беше, че не знаеше, колко далече от Елисиа беше. Досега не беше напускала родните си земи, където се намираше селото и. Вече бяха почнали да и липсват горите в Зелен лес, но не съжаляваше за решението да ги


Зелен лес- Мястото, където в Западното кралство се отглежда марихуана. Понятие често бъркано със Западен лес-провинция в Западното крластво обитавата предмно от елфи, известна с неспирните конфликти между двете вариации на расата.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Aelys Съб Дек 05 2009, 12:26

Shocked Laughing А пък аз хич не обърнах внимание, когато го четох. Непременно искам да науча повече за Зелен лес! Razz Така и така го има, предлагам да бъде включен като местност в играта.
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Lord Bloodraven Съб Дек 05 2009, 17:06

Блейз написа:изкъм да съм хубава ,

Това нарочно е написано така, нали?
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Jarex Сря Дек 30 2009, 12:57

Ето и един бисер от моя милост:
На следващата нощ всички отново се наредиха на голямата маса в мазето на старата робарска къща.

Исках да напиша рибарска.
Jarex
Jarex
Member

Брой мнения : 28
Години : 29
Местоположение : Stara Zagora
Репутация : 0
Кредит : 31

Character sheet
Име: Хип
Години: 18
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Vari Сря Дек 30 2009, 17:30

Е, все пак и хората, които правят роби имат къщи Very Happy
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Sluffy Сря Дек 30 2009, 18:44

Ама не знам за горното, но мен това ме разсмя

Jarex написа:...около къщата имаше жива тел...

Предполагам си имал предвид жив плет Razz
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Jarex Сря Дек 30 2009, 20:42

хах, на англ. robber значи крадец. По принцип и рибарска и робърска къща са верни за гилдията на крадците, което ме спука от смях.

Ми, унуй съм се объркал малко, по-надоло съм го писал като плет.
Jarex
Jarex
Member

Брой мнения : 28
Години : 29
Местоположение : Stara Zagora
Репутация : 0
Кредит : 31

Character sheet
Име: Хип
Години: 18
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Vari Съб Яну 02 2010, 00:44

-Знаете ли къде мога да намеря храм на Стоте?
-Не. Но този вкусен петнист октопод със сигурност знае. Вземете си го, няма да съжалявате.

Не знам защо, но това много ме развесели Бисери 794726 Бисери 794726 Бисери 794726
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Бисери Empty Re: Бисери

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите