Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Цигари

3 posters

Go down

Цигари Empty Цигари

Писане by Lord Bloodraven Вто Мар 09 2010, 13:02

Аз бях потресена от статия, на която попаднах днес преглеждайки какво се случва из страната: http://news.ibox.bg/news/id_1074168698

Смисъл...10...не че нещо ама...ако почнеш на 10, когато си на 30 ти вече си пушач от 20 години, повече от половината ти живот. affraid
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Цигари Empty Re: Цигари

Писане by Vari Вто Мар 09 2010, 15:25

Аз удържах фронта до 20 години, не съм запалил нито една цигара, въпреки че съм прекарал всяко междучасие в гимназията заобиколен от пушачи... така че не съм съвсем чист, но принципът е важен Very Happy Не знам, какво толкова му харесват и нямам намерение да разбирам. Не живея кой знае колко здравословен живот, но да се тровя умишлено е вече друго нещо, което смятам да пропусна Very Happy
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Цигари Empty Re: Цигари

Писане by HeavenlyFire Вто Мар 09 2010, 15:57

Аз съм по същия начин, около 19 години не бях палил повече от веднъж.... Но това предполагам не се брои... Докато не пристихнах в милата ми Холандия... Тогава открих някакво успокоение в цигарите... пуших доста упорито за около 6 месеца, след което прекратих.. Но от тогава имам импулсивни изблици на... да искам да запаля.. И когато гледам определени филми или просто понякога ми се приисква да запаля. И го правя... Не съм особенно горд от това. Постоянно си казвам последна последна цигара за винаги и до следващия път... Сега не съм пушил от.. Чиби пушихме с теб последно.. Не си спомням кога точно беше, 18 или 19 Февруари. От тогава не съм палил, и ще бъда честен не че не ми се е искало, просто съм устисквал.
Но като цяло съм много против пушенето. Не понасям че сестра ми и братовчедките ми пушат, направо мога да лудна като ги гледам как дърпат цигарите.. Побърква ме това че си съсипват телата по този глупав начин... Доста лицемерно предполагам.
А колкото до пушенето като цяло на публични места, трябва да бъде забранено и дори да не се коментира. Направо не понасям да влезна в заведение и да не мога да видя нищо от димната завеса! Това ме побърква и като има у нас хора винаги са принуждавани навън или на прозореца (дори в зима) да пушат. Не понасям дима който остава на следващия ден в дрехите, прави ги мръсни.
Друго което ме дразни, е някой да пуши докато се храня. Извинявай прасе такова, но това ми бърка навсякъде и не е гот.
А колкото до мойто пушене, то е предимно когато съм сам или максимум с един двама приятели.. Но никога пред по-голяма аудитория. Така че това за 30% по-готин като пушиш... отпада...
HeavenlyFire
HeavenlyFire
Member

Male
Брой мнения : 443
Години : 35
Местоположение : Маасрихт, Холандия
Репутация : 0
Кредит : 330

Character sheet
Име: Манша Соркен
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Цигари Empty Re: Цигари

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите