Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Age: Origins

+4
Witch-king
Vari
Sluffy
Lord Bloodraven
8 posters

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Dragon Age: Origins Empty Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Чет Ное 26 2009, 18:25

Я да си полафим малко за тази игричка. До колкото знам освен мен има поне още два броя в този форум, които в момента играят играта.
Какво са ви впечетленията от нея? С какъв герой играете и ако сте я изиграли какъв край избрахре? (моля отговорите на последния въпрос да бъдат поставени в спойлер тъй като не всички вероятно са я свършили) Какво ви харесва в играта и какво не.

За мен мен игричката е много зарибяваща, макар и да има доста недостатъци откъм геймплея си според мен. Лично в началото ми се е случвало да умирам по няколко пъти и то за глупости заради системата на битка. В последствие като свикнах нещата вече вървяха доста по-добре. Също друго неприятно нещо е леко небалансираната система. Това да си магьосник след 5то ниво си все едно си бог.

Иначе до сега съм играя с горски елф, магьосник човек и в момента играя с човек благородник. И трите си героя ще се опитам до докарам до различен край (два от тях вече успях), за да мога да опитам "максимално от играта". За съжаление, за да видя всеки възможен край в тази игра сигурно ще ми трябва да я преиграя оше 10тина пъти, з акоео не съм сигурна, че ще имам нерви.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Sluffy Пет Ное 27 2009, 11:52

E нали уж го сметнахме. Ще трябва да я превъртиш 27 пъти. До сега 2 и половина...

Аз лично ще я пробвам на по-късен етап. Всичко звучи интересно, но не до там грабващо, че да се засиля да си я изтегля веднага Razz
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Vari Пет Ное 27 2009, 11:58

Аз така и не мога да я дръпна, замундата не се отваря, а от арената тегля с по 20 кб на секунда...не ми се чакат 99:99:99 часа Very Happy Иначе не бих я купил, защото най-вероятно няма да я подкарам на лаптопа, ще чакам коледната ваканция Razz
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Пет Ное 27 2009, 12:01

защо не пробваш в някой голям международен тракър? Аз така я дръпнах.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Witch-king Пет Ное 27 2009, 15:36

И аз - Pirate bay FTW!
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Пет Ное 27 2009, 16:05

Така, че мило другарче...come to the dark side we have cookies.

Иначе по темата честно казано за сега най-много ми харесва историята на човек благородник. Макар че още не съм стигнала до края както са тръгнали нещата май това ще ми е личния фаворит.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Aelys Пет Ное 27 2009, 19:46

Играя тази игра от една седмица и съм зарязала всичко останало. Избрах човек магьосница. Още не съм стигнаяла до края, но малко остава. Изключителна игра. Планирам за я завърша в следващите един-два дни, защото почвам друга. По-късно сигурно ще поиграя и с друг герой, за да видя историите. Малко ме дразни безкрайното избиване на орди мобове (в джужешките град беше особено досадно и ГНУСНО) както и дъъъъъългите отговори на обикновени въпроси. Razz

Джуджето е голям смях, най-забавния герой след НК-47.
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Пет Ное 27 2009, 22:05

Успя ли да накараш Алистърили Зевран (или и двмата) да ходите в палатката да си "говорите". И да кажи ми накрая какъв край си избрала да видя дали е различен от този на моята магьосница
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Aelys Пет Ное 27 2009, 22:59

За сега се ограничавам до Алистър. Зевран не ми допада особено, макар че е доста забавен. Иначе остава да му подаря още някой боклук и ще ми падне. Освен това Алистър един ден ще е крал, а елфа ще свърши в някой бардак... или в харема на кралицата.Razz
Обаче джуджето ми налиташе по едно време!!! Laughing
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Пет Ное 27 2009, 23:07

Абе то налита ама нищо не прави. (не че ако правеше нещо аз щях да му се вържа...) А това за Алистър нали знаеш, че не е сигурно Wink

Аз първия път опитах и с двмата ама в един миг Алистър каза или аз или да те нема (грубо казано) и аз еми...

Иначе да куеста на джуджетата е най-гаден за мен. Вече си го оставям все за накрая. Особено с боса накрая. Това е боса, който винаги ми такова майката много здраво.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Aelys Съб Ное 28 2009, 10:07

Така ли? Ами значи добре че имам и друга алтернативи за бъдешето. С онази Лилиана ще обикаляме света. Laughing След като прережа гърлото на Мориган разбира се. тази полугола гарга ми лази по нервите от самото начало.

Кой избра накрая?

То джуджето и на Уин се предлагаше, а пък Зевран се предлагаше на него. Общо взето сме една банда развратници.

Саймън Темпълтън озвучава лошия регент и е малко трудно да не му симпатизираш. Твърде много ми напомня за друга игра и друг герой.

Някой да знае къде да намеря проклетия меч на Стен, че искам да приключа и с тази история преди края? Embarassed
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Sluffy Съб Ное 28 2009, 10:47

Аз да вметна че полуголата гарга е секси What a Face
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Съб Ное 28 2009, 12:29

Ох тъпия меч на Стен се намира по време на личния му куест. Аз обаче не съм го играла понеже, за да стигнеп до тоя куест е болка в задника. Трябва да му дигнеш апрувалъ до незнам си колко, което е неговия случай е болка в гъза. Първите два пъти като играх дори не си правих труда да говоря с него. В момента се опитвам да го правя, но е все едно да се опиташ да накараш колегата да спи с много грозна жена.

За Алистър няма да ти спойлвам, като стигнеш до последния куест ще видиш, но това й е якото на играта, че нещата не са съвсем както ги виждаш. Разбира се можеш да си я изиграеш по праволинейния и логичен начин, да нправиш него крал и всички и дрън дрън.

Spoiler:
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Aelys Съб Ное 28 2009, 16:36

Да, направих го крал, защото става за крал. Онази русичката нещо не ми вдъхваше доверие, като фурнаджийска лопата е. А той взе че ме заряза. Неблагодарен глупак!!!
И накрая се жертвах за доброто на всички и ми построиха паметник. Evil or Very Mad
Сега ще пробвам другите варианти. Ще приема предложението на Мориган, че ми е интересно да видя какво става. После ще оженя Алистър за кралицата... Абе има много варианти. Very Happy
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Vari Съб Ное 28 2009, 16:55

То тая игра много възможности има...звуки като Симс Very Happy Айде тогава ще погледна в заливчето на пиратите Wink
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Съб Ное 28 2009, 21:28

Aelys написа: А той взе че ме заряза. Неблагодарен глупак!!!
И накрая се жертвах за доброто на всички и ми построиха паметник. Evil or Very Mad

Еее не си го направила както трябва и или песуейшъна ти е нисък. Можеш да го навиеш да си му любовница. Но можеш и да се ожениш за него, но за тов атрябва да си друг клас или да имаш мноооого висок песуейшън скил. Казвам мноооого висок понеже аз имах доста висок и пак не ми се отвори парашута. Но сега....ооо ще види той.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Aelys Нед Ное 29 2009, 00:45

До колкото разбрах, за да се омъжа за него и да стана кралица в същото време, трябва да съм човек благородник, не маг. Друг начин нямало. Иначе опцията за политическия брак с Анора я имам, но не съм я пробвала. Сега съм си наумила да не е крал изобщо. Ще трябва да го пусна да се повъргаля с вещицата, за да има кой да изяде демона, но ще го преживеем в името на щастливия край. Иначе на убедителност съм качила максимума, защото приемам манипулацията много сериозно във всички игри Twisted Evil. Влиянието ми е 100%.
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Нед Ное 29 2009, 01:17

Хм ми не знам побеже аз като играх с маг и стигнах до мига в който трябва да избера кой да е на трона имах и опция "Алистър ще бъде крал и аз с него кралица" По принцип и аз обикновено в такъв тип си качвам този скил супер яко понеже съм мързел и ако мога някъде да мина по ленста- минавам. Просто заради факта,ч е имах тази опция реших че верно трябва да имаш супер висок персуейшън, за да стане. Иначе това за благородника го знам.

Пробвай да пощадиш Логейн Interested
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Aelys Нед Ное 29 2009, 01:54

Да, това го пробвах и не свърши добре. Никак добре. Embarassed Голям зор пада с този Алистър ей... Laughing
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Нед Ное 29 2009, 03:00

Ммм даммм. Прекарваш повечето си време трепейки гадове или опитайки се да задоволиш капризите на някакъв с надежада накрая да ти се отвори парашута с корона н аглавата да речем. Жалко, че Зевран не са го направили по-години. Смисъл концепт арта му е съпер як, на мен много ми харесва ама в играта нещо не са го направили както трябва.
А да намери ли меча на Стен да знам аз дали да си правя усилието да го търся и да си вдигам апрувала с него, защото това при него наистина е досадна работа.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Aelys Нед Ное 29 2009, 09:33

Изобщо не съм ходила да го търся. Стен ми е доста досаден и не ми се занимава. Може би друг път. Да не повярва човек- някъде четох, че може да се позабавляваш и с него. Shocked Това ако не е CREEEEEEEPY!

Зевран горкия какъвто и нисичък и в зелено ми напомня твърде много на жаба. Моята магьосница стърчи с глава и рамене над него и изглежда доста якичка в сравнение! Определено не е подходящ. Laughing
Като цяло доста са се постарали да направят всички останали мъже сбръчкани и с брадавици. Алистър изпъква като диамант сред пачи яйца. Но в началото как се вайкаше за онзи Дънкан. Проявявах разбиране само и само да го вкарам в палатката. Razz

Вчера изиграх втори вариант, в който той пак е крал, мага е жив и му става съветник, но само толкова.
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Нед Ное 29 2009, 14:34

Аз за сега си харесах най-много варианта , в която русата пача е кралица, Алистър заедно с мен се връща при пазителите там в тяхната крепост и "не напуснал стараната на своята любима освен, за да отиде и посети гроба на Дънкан".

Иначе Алистър, за да спре да хленчи и мрънка ключов момент е неговия куест със сетра му какво ще му кажеш. Ако успееш да го накараш да бъде мъж и да спре да мрънка по-лкесно му ставаш любовница ако той стане крал.

Друг много як момент в играта е диалога между различните хора в комапняиат. Нз дали си ги слушаша, но има някои на които аз съм умирала от смях. (особено тези с участие на джуджето или когато Уиун обяснява на Алистър от къде идват бебетата)
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Aelys Нед Ное 29 2009, 15:09

А, това с Уин и бебетата не съм го чула. Жалко. Да, винаги когато чуя,че започват да си говорят, спирам и ги слушам. Много е забавно. Трябва някъде да го има като клипче...

Това със сестрата съм го преминала добре, значи има надежда да заприпкаме към залеза. Laughing Обаче излиза, че за да бъдеш с Алистър, трябва да вземеш морално грешните и егоистични решения- да сложиш една самодоволна шматка на трона, да го навиеш да легне с Мориган и да позволиш демона на древния бог да заживее в копелето на кралското копеле. Да живее любовта! Razz Или да цитирам една стара жена: "ЛЮЮЮЮЮбовтААААААА еее пОООО– сиИлна ООт ВСИИИИИИИЧкооОООО!"
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Нед Ное 29 2009, 15:52

Е да ама по време на цялата игра трябва да взимаш морално правилните, за да може той да не ти се нацупи, разсърди, тръшне или още по-зле да си обере крушите.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Aelys Нед Ное 29 2009, 17:38

Мхм... Да, той ако си обере крушите още веднъж, аз ще взема да се нацупя и ще го тръшна. Twisted Evil ( Де да можеше!)
Обаче ми се струва че мъжката част от колегите не се вълнува от ''романтичната'' част на играта. Мориган или Лилиана? Или може би Уин? Razz
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите