Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Age: Origins

+4
Witch-king
Vari
Sluffy
Lord Bloodraven
8 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Вто Мар 16 2010, 14:37

Ох и аз имам проблема с ученето ама ще гледам да назубря и вечерта да се отдам на свещено играене.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Сря Мар 17 2010, 21:25

А колко жалко, че няма романси...колко жалко....
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Aelys Сря Мар 17 2010, 21:36

Dragon Age: Origins - Page 5 459721 За какво да играем иначе? Дайте ми захаросани обяснения в любов и принудени, тромави комплименти!!! Dragon Age: Origins - Page 5 643502 Dragon Age: Origins - Page 5 924500

П.П. Надявам се в някой следващ експанжън да имам възможност да възкръсна и да наритам Алистър, докато не придобие цвета на лански патладжан!!! Dragon Age: Origins - Page 5 923333
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Чет Мар 18 2010, 01:51

Е Bioware да ме целунат по елфския задник. Моето нескромно мнение е, че между мъжките индивиди в експанжъна и тези в оригиналната игра....така нека сравним опциите.

Алистър...симпатично момченце, мечтата на всяко 12 годишно момиче с лигавите си обяснения.
Зевран...прекално гей и звучи точно като заврян.

Сега едваме към експанжъна.
Опция едно (вероятно) магьосника...честно казано той е забавен, женкар е, но за разлика от зевран си пада само по жени. Има си своите недостатъци, но нека не издребняваме.

Натанаил...сега въпрки, че е Хоу е пич. Да не говорим, че в един момент се осънава така че всичко си е наред. Също така пуска готини лафчета и звучи като пораснала версия на Алистър понякога.

Джъстис...неее едва ли някой ще иска да си сватоса героя с труп.

Та мисълта ми е, че за жена герой според мен експанжъна е по-благодаден откъм романс...за мъж не. Избора там би бил катастрофален. Джудже или луда елфа...
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Vari Чет Мар 18 2010, 09:31

Аз затова избрах Лелиана за елфката ми, избора от мъже не беше особено голям Very Happy Алистър беше твъъърде симпатичен, доста често ми идваше да му кажа "айде бе пич, стегни се мама му стара!". А Зевран... не мога да му понасям гласа, нито веднъж не съм го взел в групата, а когато се наложи да умре не съжалявах особено Very Happy Виж обаче, Лелиана беше супер сладка. Особено в началото, когато се опитва да флиртува и прави комплименти. Освен това ми изпя песничка Razz

А за експанжъна, единствено Натанаил става малко, въпреки че тая... брадичка... какво по дяволите. А Огрен... ох това същество, просто всеки път в който го заговори някой се оригва като абсолютния селянин и е натряскан до козирката. Две нормални думи не може да си кажеш с него, егати досадника. В първата беше досаден, ама сега е просто непоносим, защо точно него трябваше да върнат??? Sad

Джъстис е... е не става Very Happy Мейри... защо ми я отнехте толкова скоро Sad Велана има малко проблеми, но след определено време започва да се отпуска, даже по едно време каза на Андърс, "знаеш ли, моите "огнени топки" са по-големи от твоите". Това ме остави потресен, не го очаквах от нея, ама не е толкова зле жената. Андърс от друга страна е доста метро... в смисъл, той си е женкар, ама се държи като гей.

И сега стигаме до Сигрун, честно казано това е най-готиния спътник, който съм имал. По принцип си имам слабост към джуджетата, но тази е супер яка. Единствената, която няма видими психични отклонения, нито някакви огромни тайни. Кой би предположил, че зад бруталния външен вид се крие такова приятно, любопитно и дружелюбно създание. Когато разбрах че е роуг (защото прилича на воин) се изкефих супер много, защото можех да разкарам Натанаил и да ползвам нея за ключар. Само Сигрун!
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Чет Мар 18 2010, 18:57

Ааа не, смърт на досадните пискливи жени. Тая Мейри само като я видях в началото исках вече да я убия (както и Лелиана...което обяснява защо като преигравах играта й казах да ходи да се надбягва с Мейкъра и да не ми се бута в крката). Показателно е, че нито веднъж не получих положителен апрувъл от нея за краткия й престой в играта...вероятно умря при джойнинга защото ме мразеше.

Не мисля, че на натанаил брадичката му е проблем...просто не си се заглеждал в носа му ако питаш мен Dragon Age: Origins - Page 5 794726 ...което отново би било интересно за романс ако е вярна приказката за размера и носа. (но да можеха да го барнат малко повече физически)

А магьосника за мен е по-добрата версия на Зевран...поне гласа му не е толкова дразнещ.

И да за края можеша да се помъчат малко повече.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Vari Чет Мар 18 2010, 20:04

Chibi написа:Ааа не, смърт на досадните пискливи жени. Тая Мейри само като я видях в началото исках вече да я убия (както и Лелиана...което обяснява защо като преигравах играта й казах да ходи да се надбягва с Мейкъра и да не ми се бута в крката). Показателно е, че нито веднъж не получих положителен апрувъл от нея за краткия й престой в играта...вероятно умря при джойнинга защото ме мразеше.

Явно си падаме по различен тип жени Very Happy

По темата, мързела яко ги е тряскал наистина, как може толкова бъгове да има, умът ми не го побира.
Поне веднъж някой от разработчиците направил ли си е труда да мине последната версия на играта? Аз не разбирам, как може да пускат играта в такова състояние. Освен това, 2 месеца казват как айтемите от свалените мисии не могат да се пренесат в експанжъна, а точно за един ден играчите направиха мод, с който да е възможно. Извинявай, ама как е възможно това? Bioware не са Blizzard, това е очевидно. На последните не им пука, какво става и колко ще спечелят ако я пуснат по-бързо. Докато играта не стане без грешка, няма да я пуснат. Ако бяха само за парите, досега да сме на Старкрафт 10. Bioware ме разочароваха в това отношение :/ В експанжъна са вложили само 50% старание в сравнение с първата, вместо да вложат 150% Ама ЕА са виновни, няма друго такова проклето зло като тия... пари, пари, пари. Дайте им време на хората да си направят играта бе, стига сте ги цедили Sad
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Чет Мар 18 2010, 20:16

Ам според мен тук проблема не е основно ЕА и парите...да опредлено се вижда големия показалеж ЕА, който се клати през цялото време и казва "По-бързо, повече, повече, повече!!!!" Но като се замислим...Bioware без бъг...това възможно ли е? Моите уважения към дълбоката наука на компютърното програмиране или каквото е там, но те винаги са били бъгви малко или повече.

А в експанжъна къде видя бъгове? Аз май сега се добрах до един, но не съм сигурна, че е бъг ще ми трябва малко време за да разбарае. Честно казано до сега не съм попадала на бъгчета...или не съм гледала достатъчно внимателно, което също е възможно.

А аз по жени не си падам моля ти се Dragon Age: Origins - Page 5 3915
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Vari Чет Мар 18 2010, 21:42

Жалко за жените Very Happy Но иначе, някои мисии ми се бъгнаха (например в Амарантин, когато трябва да доставиш мисията на Айден или нещо такова). Просто не стават. Освен това, всеки пети гад, който убия отказва да падне на земята и остава в някакво замръзнало положение.

Друго, направих Велана и Сигрун грей уордъни без да съм им изпълнил мисиите. Тоест, като взех джуджето, се върнах в крепостта а не тръгнах да й върша работата. Там като говорих със сеше се.. се... оня главния ми "секретар" имах опцията да я направя уордън. Направих и я чак тогава отидох в тунелите. И като свършихме работата тя вика "айде аз ще си ходя" и ми се появи опцията "можеш да станеш уорден, не си тръгвай!". И тя вика "а, ама наистина ли? Така ще бия даркспауновете по-лсено"

...Ама аз нали вече я направих Very Happy

И само да отбележа интересен факт. Wade мязаше на гей в първата игра, ама сега просто крещи: хомо! Егати, то бива, бива, ама чак пък толкова "... this dreadful Turnip keep!". Какъв глас вади актьорът Very Happy
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Пет Мар 19 2010, 02:04

Хм странно. Сигуирен ли си, че не ти е от копието на играта защото аз такъв тип проблеми не съм имала. Всички умрели си падат там, където си трябва.
А това за мисията увери се, че не си започнал никакви главни куестове. За пример отивам да взема истеричната елфа и нали в гората има един камък, който като го погледнеш ти казва, че може да го покажеш на джуджето в киипа дрън-дрън. Взех елфата, без да влизамв пещерата и да се срещам с архитекта, върнах се в киипа, опитах се да говоря с джуджето, но въпреки, че над главата му светеше стрелкичка за куест не можех да говоря с него. Чак когато се върнах и завърших частта от главния куест, която е в гората (срещнах се с архитекта, скитах из пещерите и т.н.) и се върнах стана възможно да говоря с джуджето. Подобно и на Уейд там трябваше да му дам едно клонче и той не искаше да говори с мен докато не си изпълня частта от главния куест, която съм почнала. Може да е бъг и в моя случай, но може и да е някаква система, зад която аз лично логика не виждам.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Vari Нед Мар 21 2010, 21:57

Минах играта, финалът беше малко разочароващ наистина, очаквах нещо по-епично, някакво по-яко филмче ама... кво да правиш. Поне разбрах, какво става с другарчетата ми и за жалост и този път Огрен оцеля...
Spoiler:
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Lord Bloodraven Нед Мар 21 2010, 22:11

Spoiler:
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Vari Нед Мар 21 2010, 22:44

Сега че си пусна сейва от последните два часа и ще направя другите избори, за да видя, какво ще стане Very Happy
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Dragon Age: Origins - Page 5 Empty Re: Dragon Age: Origins

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите