Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Песента за огън и лед

+8
Vari
Vlad
Lord Bloodraven
Телемаг
Sluffy
Aelys
Kel Sinan
Witch-king
12 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Песента за огън и лед - Page 5 Empty Re: Песента за огън и лед

Писане by Lord Bloodraven Вто Дек 01 2009, 11:57

Колега радвам се, че отдаваш моята емоционална и психичекса нестабилност на Мартин. Хубаво е човек да се заблуждава, че интересните неща тип 5 годишно момче изнасилено от чичко се дължи на Мартин...
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Песента за огън и лед - Page 5 Empty Re: Песента за огън и лед

Писане by Sluffy Вто Дек 01 2009, 11:59

Е не съм казал че всичко е дошло от там, колежке. Много добре знам какво изключение от всичко си Wink
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Песента за огън и лед - Page 5 Empty Re: Песента за огън и лед

Писане by Lord Bloodraven Вто Дек 01 2009, 12:25

Знаеш, че обичам да ми казваш, че съм специална, нали?

Е с тоя аватар, мога само да кажа "mh, mh, yes!"
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Песента за огън и лед - Page 5 Empty ..

Писане by Гост Сря Мар 16 2011, 17:51

Изчетох цялата тема дотук и имам един въпрос към вас и същевременно искам да изкажа и моето мнение, ще започна с въпроса: Какво по дяволите беше това пророчество, минаха няколко години откак прочетох книгите и да ви призная обичах да прескачам Денерис, защото ми беше малко скучна.
Mисля че има една малка подробност, която вие пропускате, незнайно защо това ми се е запечатало в съззнанието. Та, помните ли когато Бран отиде в онзи замък на Нощния страж, там където срещна Сам и мина през портата отвъд Вала, забравих му името. Там, той си спомни приказките на баба Нан за един безстрашен Старк - лорд-командир на стража, който преспал с Друг... или по-скоро ДругА, която гонил чак до Вала и тогава умряла душата му ли нещо такова и Старк от Зимен хребет и Джорамун се вдигнали срещу него(можеби тогава е надул Рога на зимата), тогава баба Нан му каза, че Стража, както и света решили да го затрият от историята => +1 лорд-командир(в бройката), което прави Джон не 998ми, ами 999ти. Света и Стража може да са го забравили ама се съмнявам за ония гадини отвъд Вала...
Колкото до Азор Ахаи(или както там беше) никой ли не се замисля за лорд Берик? Той е единственият от претендентите, който наистина има нещо като Светлоносец след като го пали с кръвта си, а не като другите с адски огън.
Обаче сега се сетих че и това с Егон ми е малко мъгличка, което значи че е крайно време да препрочета книгите, но все пак ако се намери някой, който няма какво да прави и ми разясни каква беше неговата история да се чувства добре дошъл.

Песента за огън и лед - Page 5 481336

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Песента за огън и лед - Page 5 Empty Re: Песента за огън и лед

Писане by Гост Нед Авг 07 2011, 08:18

Да попитам, в коя книга се споменава за това пророчество свързано с 999-тия лорд-командир?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Песента за огън и лед - Page 5 Empty Re: Песента за огън и лед

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите