Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво играете в момента

+17
Vlad
Eleril
Averroes
Aelys
Vari
Witch-king
Kel Sinan
ShaDow_MiSt
Eruin
Laiqalasse
KOLOBAR
Mortimor
KB
HeavenlyFire
Rebellion
Lord Bloodraven
Sluffy
21 posters

Страница 12 от 21 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Lord Bloodraven Сря Авг 05 2009, 13:24

Решила съм да отдам дължимото на гейм индустрията...за компютър никога не съм си купувала оригинални игри и вероятно няма и да го направя, за това нека поне на част от хората в този бизнес да отдадем нужното...
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Witch-king Сря Авг 05 2009, 21:27

Колкото и да ми се искаше да го избегна просто свише ми се наложи (и сега почвам) да играя на реинсталация на windows xp... "God bless" Microsoft Какво играете в момента - Page 12 868301
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Lord Bloodraven Сря Авг 05 2009, 23:40

Е радвай се че е XP а не Vista...че това е като цигане на светофара при НДК- каквото и да го правиш неще да се разкара.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Witch-king Пет Авг 07 2009, 00:55

О, напротив - Виста съм махал успешно вече няколко пъти. Въпроса е, че за всеки вид лаптоп си има определена техника, в зависимост от производителя.
Проблема е, че при мен нещо процеса в момента не върви и съм толкова отчаян, че съм готов и на Виста, стига да си подкарам пак машината (в момента използвам друг компютър, смятайте за какво иде реч). Ако някой се е срещал със следното:
-първоначално работещ, но засичащ компютър
-отказ от работа на саунд карта, wi-fi адаптор и usb-та след рестарт
-не проработване на 4 различни уиндоуса
-съмнителна диагноза "частично изгорял" motherboard

бих чул с радост някакъв съвет... Нещо съм го загазил.

edit:
partly scratch that - got the bastard partly working king
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Lord Bloodraven Пет Авг 07 2009, 08:05

Предполагам маптопа ти е сравнително нов? Нещастниците ги правят така че да вървят само на виста, просто драйвери за ХР не вървят...2 дена ми трябваше да си оправя моя когато го взех
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Witch-king Пет Авг 07 2009, 10:52

След месец ще навърши година и до сега си вървеше съвсем нормално. Какво му стана Бог знае... Сега и вградената мишка отказа...
Инче вистата я махнах сравнително лесно, след като намерих една врътка брез bios-а. Само че в момента съм толкова отчаян, че и на виста бих се радвал. Какво играете в момента - Page 12 567874
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Osanago Сря Авг 19 2009, 13:54

Guilty Gear XX Accent Core Plus
Osanago
Osanago
New Member

Брой мнения : 21
Години : 27
Местоположение : Sofia
Репутация : 0
Кредит : 26

Character sheet
Име: Аравиел Линк
Години: 24
Раса: Полу-елф

http://utsu.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Sluffy Сря Авг 19 2009, 20:43

Играл съм само една джитка от поредицата Guilty Gear и беше много забавна, макар и прекалено шантава заради комботата. I-no, I yes Какво играете в момента - Page 12 971813
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Vari Пет Авг 21 2009, 08:45

В момента рефрешвам mmo-champion.com, защото Blizzcon ще започне само след 10-тина часа и най-накрая ще обявят новия експанжън...ако потвърдят това, което се знае засега, ще можем да играем с Worgens (върколаци) и гоблини...освен това новият супер злодей би трябвало да е секси секси (най-вероятно с доста пипала, но все пак) Azshara Very Happy
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Vlad Пет Авг 21 2009, 09:16

Аз играя Mount & Blade и съм искрено доволен и изненадан от малката игра, която пресъздава доста добре средновековния свят, разкъсван от войни.

Още от самото начало играта ти предлага голяма свобода. След като си избереш начална история(предлагат ти се немалко възможности - от това да си прокуден млад благородник, до това да си стар ветеран, роден в степите и прекарал живота си като пътешественик, коневладелец и ковач), започваш в територията на една от военните фракции в играта. Гледаш героя си отгоре в подобие на Heroes и виждаш доста замъци, с техни села, пълни с крепостни селяни(готови да ти дадат куестове), както и по-големи градове, в които се организират от време на време турнири. Когато обаче стигнеш до някое село например и ти се даде възможност да влезеш в него или да го атакуваш и т.н., започваш да играеш от трето лице, като можеш да прехвърлиш и на първо. Пейзажите в играта са доста добри, битките също ми харесаха, въпреки че не са много мащабни. В смисъл, когато се сбият две войски с по 1000 човека всяка ги изиграваш като отделни сблъсъци на да речем...30-40 войника срещу 30-40 войника и като едните бъдат елиминирани идват подкрепленията им и т.н.. Което е леко досадно по едно време. Но пък изживяването да защитаваш стените на някой замък от врага си и го засипваш със стрели, докато се качва бавно по стените е много забавно. А още по-яко е да обсаждаш и превземаш замък. Както казах свободата е огромна. Можеш да решиш да служиш на някой лорд, или дори на краля, както аз направих(и той веднага ме поведе на една мащабна война, като ме използваше за скаут и шпионин, беше много забавно). Но играта не е съвсем лесна бих казал. Реална е от страна на капризността и арогантността на васалните лордове. Случвало ми се е да помогна на едни крепостни селяни, като им доставя малко жито и ги спася от глад, а после като говоря с лорда им, той ми прави забележки, че подкопавам властта му над селяните. Е, прав е човека, като се замисля. xD Но както и да е, в момента съм водач на малоброен наемнически отряд, който отскоро пък е причислен към армията на крал Еди-кой си и винаги се намесва в подходящ момент в битката и решава резултата. Освен всички тези неща играта предлага и взимане на военнопленници, които ако си дигнал достатъчно Persuation(да, в играта има РПГ елементи като вдигане на левъл и статс) можеш да убедиш да се присъидинят към теб. Турнирите ти предлагат приятно изживяване под формата на меле по отбори и прекрасната възможност да залагаш злато на себе си. Радва ме и факта, че можеш да си начисляваш други, подчинени на главния ти, герои от таверните. Всеки от тях си има история и е хубаво да бъде прочетена, преди героя да бъде нает, защото ми се е случвало да наема двама, които постоянно се караха и ме занимаваха с проблемите си, като настояваха да застана на страната на единия. В последствие, този, който вършеше повече работа напусна. Следващия път когато срещнах в таверната една млада жена, която предлагаше услугите си като шпионин в отряда ми не я наех...Защото каза, че е била много добра крадла и е загубила последната си работа, защото е откраднала едно скъпо колие от господарката си.
Vlad
Vlad
Member

Male
Брой мнения : 628
Години : 34
Местоположение : Varna
Репутация : 10
Кредит : 645

Character sheet
Име: Ризраел
Години: 20
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Aelys Съб Авг 22 2009, 09:26

Vlad написа:Аз играя Mount & Blade и съм искрено доволен и изненадан от малката игра, която пресъздава доста добре средновековния свят, разкъсван от войни.

Още от самото начало играта ти предлага голяма свобода. След като си избереш начална история(предлагат ти се немалко възможности - от това да си прокуден млад благородник, до това да си стар ветеран, роден в степите и прекарал живота си като пътешественик, коневладелец и ковач), започваш в територията на една от военните фракции в играта...

Заинтригува ме. Свалям я! Какво играете в момента - Page 12 429444
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Vlad Съб Авг 22 2009, 23:06

Няма да сгрешиш. Аз в началото подходих към нея с леко подозрение, но трудността и реалността в нея ми хареса. Дори трябва да купуваш храна за войската си. Посмей да обсадиш замък без стабилни хранителни запаси. xD
Vlad
Vlad
Member

Male
Брой мнения : 628
Години : 34
Местоположение : Varna
Репутация : 10
Кредит : 645

Character sheet
Име: Ризраел
Години: 20
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Aelys Съб Авг 22 2009, 23:28

Защо ми тряваше да търся служба при другия крал? Оказа се, че няма да ме приеме, а на връщане колко разбойници... ми се изредиха така да се каже. silent

Като изключим това, играта е страхотна! Very Happy
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Vlad Нед Авг 23 2009, 00:29

Мда, забелязах, че всяко твое решение, влияе на благополучието ти в бъдеще. xD Опитах се неведнъж да си играя с играта(което е нормално xD), а се оказа, че тя си играе с мен. Бла, в крайна сметка си е приято изживяване. xD Наистина жалко, че няма мултиплейър.

А колкото до кралете...те са готови да те приемат на служба, стига да си натрупала поне известно количество "Renown" или с други думи да си известна. ^^ Дори ти дават провинция, когато станеш тяхна васална лейди. ^^

А частта с разбойниците наистина е досадна, когато си без армия. :Ь
Vlad
Vlad
Member

Male
Брой мнения : 628
Години : 34
Местоположение : Varna
Репутация : 10
Кредит : 645

Character sheet
Име: Ризраел
Години: 20
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Aelys Нед Авг 23 2009, 09:23

Аз имах някаква 'армия'-6 изгладнели безделника. Laughing Все още съм в началото на играта. А този крал, на Свадия, ми заяви, че съм служела на другия (забрвих кой) и няма да стане. Mad
Турнирите са много забавни! За малко да спечеля, в последния двубой загубих!!! Evil or Very Mad
Въпрос- какаво да правя с пленниците?
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Vlad Нед Авг 23 2009, 13:25

В столиците като Praven на Swadia, ако не се лъжа има таверни. Там понякога се откриват едни брокери или нещо такова, които ти плащат по 50 злато за обикновените пленници, а за лордове повече, въпреки че досега никой не е искал да откупи лорд от мен. Sad
Аз на турнирите малко изхитрявам. Правя един Save&Exit, преди да влеза в турнира и започвам да залагам на всеки рунд по 100 денара за себе си. Ако случайно загубя някъде давам Alt+F4 и включвам отначало играта, като то ме "load"-ва пак преди турнира.
Радвам се, че ти е харесала войната и играта Very Happy. Аз сега се грижа селото ми да просперира, което винаги изисква бая денари. :X


Последната промяна е направена от Vlad на Нед Авг 23 2009, 18:21; мнението е било променяно общо 1 път
Vlad
Vlad
Member

Male
Брой мнения : 628
Години : 34
Местоположение : Varna
Репутация : 10
Кредит : 645

Character sheet
Име: Ризраел
Години: 20
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Aelys Нед Авг 23 2009, 15:19

Да, намерих един такъв тип, който купува хора.
За съжаление си нагласих играта на автоматичен сейв. Crying or Very sad
Днес си направих нов герой, защото бая безразсъдно играех с предния. За сега нещата вървят добре. Laughing
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Vlad Нед Авг 23 2009, 18:20

Мдам и аз първия ми герой го пратих по дяволите като прецаках много неща и се ядосах. xD Засега новия герой на име Влад се държи доста достойно и хората го обичат. Известен е като шампион по турнирите, но също така като човек, който не се страхува да си оцапа ръцете с някое нужно зло от време на време. xD То и аз съм все още в началото на играта, кой знае колко още неща има да разкривам. x)
Vlad
Vlad
Member

Male
Брой мнения : 628
Години : 34
Местоположение : Varna
Репутация : 10
Кредит : 645

Character sheet
Име: Ризраел
Години: 20
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by DefendeR Нед Авг 23 2009, 18:49

Mount n Blade е много яка игра. Особено битките са, поне според мен де, добре направени и много пъти изкрено съм се забавлявал, разбивайки се в някоя стена от врази с коня си. Иначе муа е заклет Khergit ^__^

@Vlad Лордовете самите им страни ще ти поискат откуп не при брокерите. Цената им зависи от какъв лорд си гепил.
DefendeR
DefendeR
Member

Male
Брой мнения : 74
Години : 36
Местоположение : Macragge
Репутация : 0
Кредит : 79

Character sheet
Име: Габриел Кронберг
Години: 29
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Aelys Нед Авг 23 2009, 21:29

Омръзна ми да обикалям бездомна. Само ако завладея замък ли ще си имам покрив над главата, или кралят може да се сети за мен по някое време? Какво играете в момента - Page 12 911138

Да, арената не е особено подходяща за езда. Доста е досадно да се забиеш в някоя стена.
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Vari Нед Авг 23 2009, 22:30

Аз пък изплозвам точно това, съвсем отначало изчаквам всички, дори и тези от моя отбор да се наблъскат там и общо взето да оцелее само един, докато аз чакам в противоположния край. После 1 на 1 е лесно. Лошото е когато останат 2-3 срещу мен. В този случай яздя много близо до стената и те неминуемо се заклещват от време на време и общо взето ми идват един по един. Когато не можеш да биеш играта, използвай бъговете Very Happy

Днес я свалих, и съм доста доволен, ще й отделя още доста време. И аз с първия си герой не стигнах до никъде. Останах сам, без пари и най-умното, което измислих беше да нападна едно село. Вярно, гледката да се хвърля срещу 100-тина селянина си струваше, но успях да убия само трима преди да ме разкъсат.

Трябва да отделя малко време, за да прочета какво правят безбройните статове. Първият път почнах с герой, който да се специализира в командването, в смисъл слагах точки в груповите "магии".

Сега обаче ще почна един старомоден и закоравял боец и ще слагам точки само в уепън мастър, здраве, и такива неща.
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by DefendeR Пон Авг 24 2009, 06:01

Aelys написа:Омръзна ми да обикалям бездомна. Само ако завладея замък ли ще си имам покрив над главата, или кралят може да се сети за мен по някое време? Какво играете в момента - Page 12 911138


Като се изкачваш по йерархията е доста възможно да ти връчи някое селце. Така и не стигнах до частта в която можеш да управлявам собствен замък, но знам че е възможно.
DefendeR
DefendeR
Member

Male
Брой мнения : 74
Години : 36
Местоположение : Macragge
Репутация : 0
Кредит : 79

Character sheet
Име: Габриел Кронберг
Години: 29
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Lord Bloodraven Пон Авг 24 2009, 09:47

Децата и Скуер Еникс нямат спирачки...още не са изкарали Файнъл фентъзи 13, а вече е обявена 14....

Иначе по темата- преигравам Final Fantasy 1
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Witch-king Сря Авг 26 2009, 18:00

По препоръка на хер Авероес - Making History. За мен лично най-добрата походова стратегия на тема Втора Световна Война. Който пробва няма да съжалява.
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Vlad Пон Авг 31 2009, 13:29

DefendeR написа:
Aelys написа:Омръзна ми да обикалям бездомна. Само ако завладея замък ли ще си имам покрив над главата, или кралят може да се сети за мен по някое време? Какво играете в момента - Page 12 911138


Като се изкачваш по йерархията е доста възможно да ти връчи някое селце. Така и не стигнах до частта в която можеш да управлявам собствен замък, но знам че е възможно.

Снощи ометох един замък, чийто гарнизон беше слаб и ми даде възможност да пратя писмо до краля(който пък е сред списъка с влиятелни приятели), което да го моли да ми даде замъка и крепостното му село като честно заслужена военна плячка. Той обаче ми върна писмо, в което ми казваше колко ме уважава, ала-бала, даваше ми подкуп и връчваше замъка на друг лорд...Който почти веднага го загуби отново. Но аз съм упорит и за втори път го презвех, като този път царя беше достатъчно благоразумен(мда...) да ми го връчи. И вече си имам замъчеее(xD). Взимам му такситите и му се кефех малко време, защото и на мен, като на Aelys ми беше писнало да тичам бездомен, нооо, този замък се оказа на кръстопътя между трите вражески фракции, които не ми даваха много мира и постоянно ме обсаждаха и атакуваха стените ми(неуспешно до момента xD) и вече нямам шанс да се разхождам свободно. Общо взето съм затворник в собствения си замък...Но пък защитите от вражески щурмове определено ме радват. Razz
Vlad
Vlad
Member

Male
Брой мнения : 628
Години : 34
Местоположение : Varna
Репутация : 10
Кредит : 645

Character sheet
Име: Ризраел
Години: 20
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Какво играете в момента - Page 12 Empty Re: Какво играете в момента

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 12 от 21 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите