Fantasy World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

F 1

+2
Aelys
Lord Bloodraven
6 posters

Страница 3 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Sluffy Пет Апр 17 2009, 19:49

Е стига де... И на двете ли коли? Ако е тъй утре за какво да ставам.. и черния започнал да кара, абе направо. Добре си го бях казал по-горе F 1 - Page 3 839224
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Aelys Съб Апр 18 2009, 13:01

Аз си гледам. Интересно ми е как Ферари ще се справят с тази криза, колко време ще им отнеме...
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Sluffy Съб Апр 18 2009, 20:14

Е аз погледах малко тази сутрин, но не издържах. Изключих телевизора с решението да си дръпна клалификацията и да я изгледам в адекватно състояние. Втората позиция на Алонсо също е фактор подхранващ интереса ми Interested
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Sluffy Нед Апр 19 2009, 16:56

Поредното незадоволително състезание. Маса отпадна, Хамилтън взе точки, Райконен за пореден път се тътри в задната група. Поне черния го признавам че се бори до последно, макар и всички опити да му отиваха по дяволите. Което някак си може да се каче като цяло за отборите на Ферари, Макларън, БМВ и донякъде за Рено - в опита си да догонят очевидно по-бързите претенденти поемат излишни рискове и откачени тактически решения. Надявам се механиците да са запретнали ръкави защото им е спукана работата (особено на Ферари :/)

Впрочем на един от сайтовете свързани с формулата попаднах на едни интересни снимки и вече твърдно мога да заявя следното. Колкото ида харесвам Ферари, булида на Уилямс ми харесва най-много от всички. Някой друг да има любим булид различна от тази на Ферари?


Последната промяна е направена от Sluffy на Пон Апр 20 2009, 10:14; мнението е било променяно общо 1 път
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Aelys Нед Апр 19 2009, 18:23

Никога не съм обръщала специално внимание на външния вид на булидите. Освен ако не са оцветени гадно. Трябва да ги разгледам специално.
Като цяло впечателнието ми е, че изобщо този тип състезателни коли не са никак красиви, хубавото им е, че вървят бързо. Сигурно бих гледала с интерес и ако пуснат пилотите с кънки, стига да се състезават като за последно. Laughing На Ферари булида изооообщо не ми е любим в момента, нещо досат са го сбъркали тази година. Не стига това ами Доменикали заявил, че не е изключено да спрат всякакви усилия за този сезон и да започнат да се подготвят за 2010, ако в Испания новият дифузьор не даде добър резултат.
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Lord Bloodraven Вто Апр 21 2009, 13:55

Е то в интерес на истината и аз да бях и аз щях да взема това решение....3 сътезания 0 точки. Ама точно 0. Работата е аправо обречена. Те нямат шанс за нито едно от първите три места освен ако Браун примерно не започнат масово да отпадат, което ме съмнява. Този път не спечелиха, но взеха доволно много точки.Имах някаква надежда, че Маса може би най-сетне е почнал да кара...колата взе, че му се счупи. Ония другия галфон поне добута до финала, под добута имам чувството, че наистина е бутал. Определено Фетел се превръща в един от новите ми любимци...
А за Ферари тежката драма е, че явно този отбор се е крепял изцяло на триото Шумахер-Тот-Браун. В момента двама от тях ги е хвана липсата а третия се явява само от време-на-време, ама няма да му се разсърдя ако спре да се появява изобщо-мен лично би ме било срам да работя за този отбор в момента.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Sluffy Вто Апр 21 2009, 15:51

Не че той работи кой знае какво. Присъствието му е една малка степен над зрителя. Дава съвети и нищо повече. И то какви, до колкото разбрах отчасти негова била идеята Райконен да сложи по-рано гумите за полу-мокър асфалт в предното състезание. Въпреки че не се получи номера, според мен това си беше чиста проба хазарт. В случая не сработи. Нищо другия път.

Мерцедес Бенц са заинтригувани от това Себастиан Фетел да застане зад волана на Макларън в някакъв момент в бъдеще.

Дано не.
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Lord Bloodraven Вто Апр 21 2009, 16:13

Дано не.

Абе ако е било негопва идея, което е силно вероятно честно казано Шумахер е експерта на дъжд- той си знае. С подобен хазарт преди години помня как Баричело спечели ако не се лъжа първото си сътезание- отново по идея на Шумахер. Заваля дъжд- всички хукнаха в бокса, Шумахер беше отпаднал по-рано и даде акъл да не му се сменят на другия гумите- резултата победа. Сега аз не съм енДЖенерен специалист, ама де да знам все си мисля, че 2 обиколки този младеж можеше понееееее малко да ги запази тия гуми. Може и да не е могъл, но антипатията ми напоследък към него силно ме кара да вярвам, че е могъл.

А ако Фетел ще ходи някъде мисля че Ферари скоро ще си търсят двама пилоти...
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Sluffy Вто Апр 21 2009, 20:35

Двама? Много крайна мярка според мен. Две глави да хвръкнат. Чудя се дали залога не е следния - който първи вземе точка той остава в отбора F 1 - Page 3 924500
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Lord Bloodraven Вто Апр 21 2009, 20:51

Хахахахаха. Не, не нека е по-мащабно накрая който има повече точки печели...което май ще е който има повече от 1 точка печели.
Ми не знам на мен ми се струва ще промяната трябва да е радикална...
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Witch-king Нед Апр 26 2009, 15:07

Единственият ми коментар след днешното състезание: честити първи точки на Кими.
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Lord Bloodraven Пон Апр 27 2009, 13:22

Аз чак днес имах възможността да гледам състезанието. Наистина брави на Кими, най-малкото отбора имаше нужда от това някой да вземе точки.
А иначе Рос Браун е гении.
И нещо интересно, което дочух вчера скучайки 5 часа на едно летище- Фетел го гласят за Ферари. Това е много непотвърдена информация и повече в сферата на слуховете макар че аз го слушах по спортните новини на един от немските канали. Все пак ако е истина въпроса е кога и кой ще си ходи.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Sluffy Вто Апр 28 2009, 10:56

Който вземе най-малко точки тази година Smile
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Lord Bloodraven Вто Апр 28 2009, 12:00

Можем да започнем да залагаме. Прием залози от кредити във форума.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Sluffy Вто Апр 28 2009, 12:47

Добра идея. Залагам 300 кредита че Маса ще остане в отбора. Райконен ми е симпатичен, но така или иначе го гласяха за последен сезон. Май от догодина му изтичаше договора.
Sluffy
Sluffy
Lord of FW

Male
Брой мнения : 2016
Години : 36
Местоположение : Here and there, I'm everywhere
Репутация : 8
Кредит : 2336

Character sheet
Име: Риисак
Години: 24
Раса: Човек

http://sluffy.data.bg

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Lord Bloodraven Вто Апр 28 2009, 18:49

Спортният директор на Ферари Стефано Доминикали отрече всякакви информации за криза в тима, пише "Кориере дело Спорт".
"Червените" спечелиха първи точки на изминалото състезание в Бахрейн и са мотивирани за още на идния старт в Испания.
"Няма поводи за страх. Отборът ни се развива много добре и скоро ще го покажем. Гран при на Испания ще е първата ни сериозна възможност за успех. Това състезание много важно за нас и тогава ще проличи до къде сме стигнали. Започнахме да решаваме проблемите си и скоро трябва отново да побеждаваме", заяви Доминикали.


Пешо оптимиста с големия нос познавате ли го? Ако не другото му име е Стефано Доминикали
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Aelys Вто Апр 28 2009, 19:33

Честити първи точици със закъснение. Да видим утре какво ще ги сполети Макларън. Фетел ми е любимец и ще се радвам някой ден да го видя до другия ми фаворит в червено. Smile Как да не харесаш човек, който си кръщава колите с женски имена?
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Witch-king Вто Апр 28 2009, 19:37

Аааа може... anyway дано прогнозите за Испания се окажат верни. време е вече нещата да си дойдат на мястото и статуквото да се въстанови.
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Witch-king Съб Май 02 2009, 20:18

Свинският грип проваля състезанието в Каталуня?

Епидемията от свински грип в Мексико може да засегне и Формула 1. Тъкмо в региона на Каталуня, където ще се проведе следващият старт от сезона, има установени най-много вирусоносители в Европа.
В понеделник Световната здравна организация повиши степента на тревога до 4-а от максимум 6 степени. Това може да доведе до ограничение на въздушния транспорт, който е жизненоважен за Формула 1.

Изотчник Нетинфо спорт.


Аз лично бих посрещтнал такова нещо с много смесени чувства - от една страна няма състезание, от друга има повече време за развитие на отборите (главно на вие знаете кой точно)...
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Vari Съб Май 02 2009, 21:19

От друга страна всички може да умрем, но това не е толкова важно Very Happy
Vari
Vari
Member

Male
Брой мнения : 1310
Години : 34
Репутация : 11
Кредит : 1367

Character sheet
Име: Емелин Абендис
Години: 22
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Aelys Съб Май 02 2009, 21:56

Междувременно наказанието за Мака е три състезания- условно! Neutral
Aelys
Aelys
Member

Брой мнения : 1033
Години : 36
Репутация : 11
Кредит : 1094

Character sheet
Име: Верисаел Еринвар
Години: 48
Раса: Елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Lord Bloodraven Съб Май 02 2009, 22:02

Vari написа:От друга страна всички може да умрем, но това не е толкова важно Very Happy

Не си прави базик, че аз живея в страната на истеричните хора и може да има епидемия на другия край на света, дори на друга пламета или друга вселена, но те пак ще се паникьосват и изпадат в истерия.


Иначе какво наказание какви 5 лева? Нещо поизпуснала май Sad
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Witch-king Нед Май 03 2009, 00:29

Ето за наказанието:

Отборът на Макларън-Мерцедес във Формула 1 получи условно наказание за дисквалификация за три състезания, заради "лъжливия скандал", след заседанието на Световния съвет на ФИА в Париж днес. Наказанието ще влезе в сила през следващите 12 месеца, ако се намерят нови доказателства по скандала или тимът отново наруши точка 151c от спортния кодекс на ФИА. Отборът беше признат днес за виновен и по петте му отправени обвинения. ФИА обявиха, че наказанието не е толкова сурово, защото от Макларън са се признали за виновни и са осъзнали грешките си, а освен това вече са променили и "културата" на тима.

"След като изслуша адресираното до Съвета, открито и честно изказване на шефа на Макларън Мартин Уитмарш, се взе решение наказанието за дисквалификация за три състезания от Формула 1, да е условно", обясниха от ФИА.

Както е известно, представители на Макларън-Мерцедес бяха привикани на разпит относно "лъжливия скандал". Тимът беше хванат в лъжа след финала на Гран при на Австралия, когато световният шампион Люис Хамилтън и бившият вече спортен директор Дейвид Раян излъгаха съдиите, че пилотът не е пуснал нарочно Ярно Трули (Тойота) по време на колата за сигурност преди финала на надпреварата.

Макларън излъгаха съдиите на ФИА и в Малайзия, а Хамилтън беше дисквалифициран от служебното си трето място в Австралия. Макларън бяха хванати в лъжа, след като ФИА публикува аудио записи от радио разговорите между Хамилтън и Макларън.

Днес на заседанието в Париж, босът на тима Мартин Уитмарш отиде сам без адвокати. Този ход на Макларън показа, че тимът ще приеме всякакво наказание от страна на ФИА. Уитмарш вече изпрати писмо до президента Макс Мозли, в което поднесе своите извинения по аферата.

През 2007 година, заради шпионския скандал с Ферари, британците бяха глобени с рекордната сума от 100 милиона долара и бяха дисквалифицирани от шампионата.

Шефът на Макларън Груп Рон Денис пък се оттегли от Формула 1 и според мнозина, този ход имаше за цел да смекчи наказанието на тима, въпреки че Денис отрече решението му да има нещо общо със скандала.

Заради проницателната си пресконференция, на която Хамилтън призна всичко по аферата със съдиите, ФИА насочи наказанията си само към Макларън. Президентът на ФИА Макс Мозли бил останал доволен от честността на Люис и затова за пилота няма никакви наказания.

Днес тимът беше признат за виновен по 5 точки за това че:

1.На 29 март след финала в Австралия, са казали на съдиите в Мелбърн, че Хамилтън не е пуснал Трули нарочно, знаейки невярността на това твърдение.

2.Накарали са Хамилтън да подкрепи тази фалшива теза пред съдиите.

3.Въпреки че са знаели, как това е довело до наказанието на Ярно Трули, Макларън не са направили опит да се свържат с ФИА и да обяснят какво е станало.

4.По време на втората среща със съдиите на 2 април преди Гран при на Малайзия, не са направили опит да се свържат с ФИА и да поправят грешката. Освен това са продължили да поддържат тезата си, въпреки аудио записите и новите доказателства.

5.По време на втората среща със съдиите на 2 април преди Гран при на Малайзия, са накарали Хамилтън отново да потвърди тезата си, въпреки че са знаели как това не отговаря на истината.

"Направихме грешки, извиняваме се на ФИА и на феновете. Надявам се това да е краят на този скандал", обясни Уитмарш в Париж.

Материалът е взет от sportal.bg
Witch-king
Witch-king
Moderator

Male
Брой мнения : 1079
Години : 34
Местоположение : Strasbourg, France
Репутация : 8
Кредит : 1128

Character sheet
Име: Хайнрих Майер
Години: 23
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Lord Bloodraven Пон Май 04 2009, 13:42

Ми малко им е ама няма значение. Така и не се научиха като лъжеш трябва да лъжеш както трябва. Честно казано би ми било интересно да видя дали наистина ако сгафят ще им натресат наказанието...а познавайки ги колко са умни по отношение на дребните трикчета съм почти сигурна,ч е скоро ще направят нарушение вероятно пак на същата точка.
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Lord Bloodraven Сря Май 06 2009, 15:23

Райконен спечели последното издание на испанската Гран при, но вече 18 старта няма победа. Дали лошата серия за бившия световен шампион ще продължи и този уикенд, когато Формула 1 се завръща на „Каталуня”?
„Мина повече от година, откакто спечелих последната си победа във Формула 1”, коментира Кими. „През 2008-а в Барселона направих най-добрия си уикенд за Ferrari; полпозишън, победа и най-бърза обиколка. След това бях на няколко пъти близо до успеха, но все нещо не ми достигаше – „Мани-Кур”, „Монреал”, „Спа”. Никога обаче не съм губил страстта към победата, надявам се да усетя отново тръпката от успеха в близко бъдеще.”
Ferrari стартира сезон 2009 по ужасяващ начин. Четири кръга след началото на шампионата базираният в Маранело тим има само три спечелени точки. За Гран при на Испания обаче Скудерията е подготвила нов аеродинамичен пакет за F60, които Марк Жене тества във Ваирано миналия уикенд. Автомобилът е оборудван с двоен дифузор, а шасито е олекотено допълнително, което ще има сериозен ефект върху представянето на пистата, вярват от Ferrari.
„Приятно ми е да чувам от целия тим, че първите отзиви са новия аеродинамичен пакет са положителни”, продължава Райконен. „Ще бъде много интересно, когато изкараме автомобила на пистата в петък.”
„За последно карахме на „Каталуня” през март тази година, но винаги е много трудно да се правят категорични изводи за разпределението на силите по резултатите от тестовете. Самите автомобили претърпяха големи промени оттогава досега. С новия аеродинамичен пакет разполагаме с много повече даунфорс сравнение с първите четири състезания, но със сигурност и останалите отбори са направили нужните корекции по своите машини. Да видим кой е свършил по добре работата си!”

Информацията е на ams.bg
Lord Bloodraven
Lord Bloodraven
太政大臣

Female
Брой мнения : 2125
Години : 450
Местоположение : Hell
Репутация : 16
Кредит : 2330

Character sheet
Име: Ая
Години: 26
Раса: Полу-елф

Върнете се в началото Go down

F 1 - Page 3 Empty Re: F 1

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите